Blogy

Tuto nájdete blogy Jána Molnára

Nepravdivé tvrdenia v priebehu volieb Mgr. Zuzany Čaputovej nie sú trestným činom uzniesol vyšetrovateľ. Klamať je dovolené uviedla GP. Môj komentár na dôležité udalosti za posledných 7 dní!

 Publikované 20.12. 2019 o 18:16  Karma článku: 4.27  Počet pozretí: 2574  Počet komentárov: 9

Špekulácia bola za minulého režimu považovaná za trestný čin, dnes je dovolené všetko čo nie je zákonom zakázané, vyplýva z Ústavy SR. „PRVÁ HLAVA (Čl. 2 ods (3) Každý môže konať, čo nie je zákonom zakázané, a nikoho nemožno nútiť, aby konal niečo, čo zákon neukladá“  Záleži len na morálnosti, mravnosti a čestnosti človeka, či toto právo zneužije vo svoj prospech alebo nie, alebo či to bude slúžiť blahu celej spoločnosti. Tento príbeh hovorí o tom ako sa špekulácia dá zneužiť na najvyššom poste.

Ešte k tej špekulácie pár slov. Kedže v minulom režime nebolo dovolené podnikať vo veľkom, boli len malé živnosti, aj tak mal zákon zákazu špekulácie svoj význam. Lebo špekulovať sa dá tisícmi spôsobov, od kúpi lacného treťotriedneho tovaru a predávať ho drahšie ako prvotriedny tovar až po špekulácie s nehnuteľnosťami, pôžičkami a podobne.

Ovšem v dnešnej dobe t.z.v. „trhového hospodárstva“ je podnikanie založené aj o.i. na špekulácii so základným rysom lacno kúpiť – draho predať. Toto pravidlo sa už ale nájdená len v obchode, pracovnej sily a podobne, ale v širokých súvislostiach všade. – šikovnejší berie, alebo aj informovanejší je bohatší než ten neinformovaný a desiatky kombinácii.

Najhoršie je, že štát podporuje špekuláciu tým že každý môže robiť to čo neni zákonom zakázané. No a už sme pri koreni veci. Čo sa týka prezidentských volieb už som uverejnil v minulosti odôdodnenie Generálne prokuratúry, že kandidát môže vo svojej kampani klamať, lebo napokon volič rozhodne podľa vlastného vedomia a svedomia. Teda verdikt bol, že aj kandidátka na prezidenta mohla klamať lebo volič napokon rozhodne. Ale pýtam sa, ako ten volič sa má dozvedieť o klamstvách a zavádzaní keď verejnoprávne média o tom majú „zakázané“ informovať verejnosť a keď tak v miere 1:100 v neprospech pravdy. Už som v minulosti uviedol že som podal sťažnosť o.i. – odpis

II.

Vyšetrovateľka rozhodovala len v týchto prípadoch: 1. Uvedenie do omylu voličov při voľbách prezidenta SR, 2. V kauze „Pezinská skládka“ – televízne vystúpenia v ktorých uvádzala voličov do omylu při voľbách prezidenta SR, 3. V kauze oprávnenosti advokátskeho koncipienta a spolupráce na živnostenský list.

III.

Vyšetrovateľka zabezpečila dôkazy: 1. SAV, ktorá potvrdila, že bola zapísaná v zozname advokátov a mala pozastavený výkon advokácie. 2. Město Pezinok sa vyjadrilo, že nezastupovala v kauze „Pezintská skldka“, 3. Výpis z rozsudku 1Sžp/1/210, „právne zastupovanie advoktkou Mgr. Zuzanou Čaputovou…“

IV.

Teda sa potvrdilo, že bola zapísaná v zozname advokátov, že nezastupovala město Pezinok v kauze „Pezinska skládka“, že v zmysle rozsudku vykonávala advokátske zasupovanie na súdoch, pričom vedela, že nemá dokončené advokátske skšky.

Dovolené špekulovať je preto, že štát nemá mechanizmy aby sa veci posudzovali naraz a súčasne v otázkach občiansko právnych súčasne v otázkach trestno právnych a súčasne v otázkach obchodno právnych. Tento nedostatok sa využíva na špekulácie najrafinovanejších spôsob až priam sofistikovane. Navyše podnet ohľadne volieb podaný na generálnu prokuratúru, táto ho tak rozdrobila rôznym podriadeným inštitúciám, že každý v tom svojom malom priestore musel konštatovať, že neboli splnené všetky obligátorne znaky trestného činu.

Špekulácie v prezidentských voľbách.

Cieľ – aby vyhrala neznáma sympatická blondínka, ktorá bude poslúchať nadnárodné spoločnosti a dovolí obsadiť vlastnú krajinu „imigrantami“ (to nie sú utečenci to sú zdraví bojovníci islamu) viesť nenáviť voči Rusku (tu je skutočný hrozba 3. sv. vojny) a podporovať klientelizmus v obsadzovaní rôznych funkcii od ústavných sudcov až po generálneho prokurátora.

Prostriedok – neznáma sympatická blondínka musela zabrať vo verejnosti nepravdivými ale polopatistickými klamstvami (viď zistenie vyšetrovateľky z NAKA) tak aby bol dôvod, že je vo verejnosti známa….

Pomocné špekulácie – Kandidát Mistrík sa vzdal v prospech kandidátky Čaputovej a prešla na ňu veľká časť nielen vynaložených financií ale aj voličov. Zahraničná agentúra neodviedla preddavok a tak sa mohlo minúť akákoľvek suma aby sa vytvoril dojem obľúbenosti.

Samotné voľby – podľa sťažnosti, ktorú podal kandidát Harabin došlo k machinácii s volebnými preukazmi a kandidátka tak mohla získať až milión falošných hlasov.

Zákonnosť – Ústavný súd mal dať prepočítať hlasy no neurobil to lebo generálny prokurátor nedal podnet a Harabinov podnet bol kvalifikovaný ako podaný neoprávnenou osobou. Občianske súdnictvo nekonalo, lebo klamlivá reklama je dovolená a OČTK všetko zmietli zo stola, lebo neboli splnené všetky 4 súčasne naraz obligátorne znaky.

Špekulácia bola dovŕšená, ale v ľuďoch, ktorí ju nevolili ostáva naďalej otáznik – ako je to možné!!!!!

Podvod je čin, ktorého se dopustí ten, kto zneužije cizí nevědomosti či důvěřivosti k vlastnímu neoprávněnému prospěchu či obohacení, resp. někoho za tímto účelem uvede v omyl. (Uvádzanie okolností, ktoré nie sú v súlade so skutočným stavom veci).

Nuž na Slovensku je všetko možné, viď posledné udalosti vo vyšetrovaní kauzy „Kočner“ keď samotný generálny prokurátor bol členom organizovaného zločinu.

No a mne Jánovi Molnárovi sofistikovane nedovolili zúčastniť sa politickej súťaže od bránenia získania svojí peňazí, ukradnutí rodinného domu, nasadením agentky na rozbitie manželstva odcudzenie detí rozpad manželstva a uvrhnutie do bezdomovstva ako nelegálny trest. Stačí si prečítať tieto dva blogy v ktorých to opisujem.

https://koloseo.blog.pravda.sk/2014/07/25/otvoreny-list-prezidentovi-andreiovi-kiskovi-zastvate-tajny-dohlad-nad-obcanmi-ktorym-sa-cielen-rozkladaju-rodiny/

https://koloseo.blog.pravda.sk/2016/07/09/otvoreny-list-predsedovi-vlady-robertovi-ficovi-ziadost-o-nahradu-skody-za-nevymozitelnost-prava-na-slovensku-aj-vasou-vinou/

Video: https://youtu.be/IDZzQUC_lio

Foto uznesenie v poradí „N-tého“.

Vážený čitateľ, dal som si veľa roboty aby som každý deň prečítal všetky správy a reagoval len na tie dve tri najzávažnejšie, najzaujímavejšie, najpotrebnejšie a uverejnil ich ako interaktívny komentár k môjmu blogu aby ste mohli pridať aj svoj názor. Žial stalo sa pravidlom, že mi každý deň ihneď po uverejnení komentár „zmizol“. Aj keď som sa pokúšal priadnie inzerátu „vymazanie“ pokračovalo, vždy až k večeru sa mi podarilo cez priateľov molnárovcov komentár pridať, ovšem to nepridalo mojej dôveryhodnoti. Preto som sa rozhodo, kedže sú mojím autorstvom, že ich ucelene uverejním v nasledujúcom blogu. Kto ich čítal, nech nečíta a kto ich číta môže si prečítať moje nezvyčajne komenty.

Rešerš Interkatívnych komentárov

Štvrtok 19.12.2019 Nový INTERAKTIVNY KOMENTAR

– Trnkovi hrozí basa, Kočnerovi doživotie, dnes začnú súdiť vrahov…..

– MIMORIADNE: Bolívijského prezidenta, chce generálny prokurátor zatknúť za „terorizmus“

– Fikcia: Kedy vydá zatykač náš generálny prokurátor za „podnecovanie nenávisti voči Slovanom“!

Priatelia môžete pridať aj svoj názor, tomu sa povie „interaktívny komentár“ k daným kauzám.

Môj blogerský komentár – pridajte svoj názor!:

Nič nové pod Slnkom, že bývalý generálny prokurátor Dobroslav Trnka je obvinený zo zneužívania právomoci generálneho prokurátora a hrozí mu 2 až 20 rokov za mrežami za to, že v kauze Gorila namiesto začatia trestného stíhania ukrýval nahrávku vo svojom trezore. Všetci právnici sú zdesení, je to hrozné, žr najvyšší strážca zákonnosti nielenže kryje organizovaný zločin ale priamo sa ho zúčastňuje. Ešte hrizivejšia skutočnosť je, že sa zatieňuje správa z Threemy o skrytej kamere v jeho kancelárii s vyše 60 nahrávkami a to v spolupráci s Kočnerom. Tak to je sila! Aj v mojom prípade doško k zneužitiu právomoci verejného činiteľa za zatajovanie zločinu krádeže rodinného domu o ktorom som informoval čitateľov v predchádzajúcich blogoch. Mal by som sa pridať k trestnému obvineniu aj o mojú skúsenosť, či to bude mať zmysle, neviuem, lebo zatiaľ je to len politikárčenie. O druhej časti titulu v ktorom uvádzam, že Kočnerovi hrozí doživotie len toľko, že môže ešte urobiť dohodu o vine a treste za to, že spolupracuje, samozrejme hrozba tu je ale môj názor je taký, že Kočner bol len vykonávateľom vyšších rozkazov a to by sa malo odhaliť. Aj v mojom prípade som už viac krát preukázal, že obrovské množstvo nespravodlivých rozsudkov v môj neprospech, nemôžu byť náhody ale riadené prenasledovanie v ktorom Kočner a spol (M.k, S.P….) zohrali závažné úlohy v ovplyvňovaní polície, prokuratúpry a súdnictva. Ale nemám žiadnu šancu na dekonšpirovanie, lebo náš právny systém to nedovoľuje pospájať vzájomne věci týkajúce sa súčasne občiansko právnych, trestno právnych a obchodných veci. A v tom je fígeľ prenasledovania.

Zaujímava je druhá správa kde opak generálny prokurátor Bolívie chce zatknúť a uväzniť bývalého prezidenta Evo Moralesa na základe údajného podnecovania nepokojov a „terorizmu“ v rozdelenom juhoamerickom štáte.

Fikcia: Kedy vydá zatykač náš generálny prokurátor za „podnecovanie nenávisti voči Slovanom“! K tomu titulku netreba komentár, lebo každý normálny občan vie o koho ide, kto tu podnecuje nenávisť voči Slovanom konkrétne voči Rusom. Keby toto bol normálny štát tak aj keď to podnecuje prezident alebo prezidentka, tak by sa to malo považovať jako keb to podnecoval obyčajný občan. O to horšie, keď sa tieto nenávistné názory prenášajú aj prostredníctvom médii. Všetci totiž vedia, že Ruský prezident Putin vyhlásil niekoľko krát, že každá krajina si musí niesť zodpovednosť sama, ktorá dovolila prechod američanov cez svoje územie aby mohli obklúčiť Rusko, tak aj Rusko má namierené rakety na tieto krajiny. Podnecovanie nenavsiti medzi krajinami by mal byť tiež považovaný za trestný čin!!!

Streda 18.12.2019 Nový INTERAKTIVNY KOMENTAR

– MIMORIADNA SPRÁVA: Vyšetrovateľ NAKA obvinil Trnku

– Fikcia: Šeliga a Žitňanská skončili v nemocnici, mali autonehodu

Priatelia môžete pridať aj svoj názor, tomu sa povie „interaktívny komentár“ k daným kauzám.

Môj blogerský komentár – pridajte svoj názor!:

Nuž konečne sme sa dočkali spravodlivosti aj keď neskoto, tak predsaj, To že vyšetrovateľ NAKA obvinil Trnku za zločin zneužívanía právomoci verejného činiteľa, keď v rokoch 2007 až 2014 ukrýval zvukovú nahrávku zo spravodajskej operácie SIS pod krycám Názvom Gorila a neodovzdl orgánom činným v trestnom konaní, pričom tak konal úmyselne zadovážiť sebe a M.K. majetkový prospech a zároveň v úmysle zadovážiť neoprávnenú výhodu osobám, ktorých rozhovory boli zachytené na zvukovej nahrávke, neznamená ešte nič podstatné pre občanov. Môj blogerský názor je v tom, že to je len krycí manéver voči videonahrávkam ktoré mal inštalované v kancelárii práve Marinom kočnerom za jeho plného vedomia, že budú slúžiť na vydieranie úšastnikov rozhovorv. Aj v mojom prípade doško k zneužitiu právomoci verejného činiteľa za zatajovanie zločinu krádeže rodinného domu o ktorom som informoval čitateľov v predchádzajúcich blogoch. Tak ako proti Daňovi sa pridám k trestnému podaniu, tak aj proti Trnkovi sa pridám k trestnému podaniu, lebo jeho konaním sa zabránilo odhaliť dražobnú mafiu, ktorá mi ukradla rodinný dom a osobne som sa s ním stretol aj mu napísal osobný list so svedectvom mojho syna Michala (viď foto). Tu už nejde o politickú hru medzi politikmi ale o hrubé porušovanie základných ľudských práv práva na majetok, práva na ochranu majetku a práva na spravodlivosť. Možno to bude vyzerať jako Scifi, ale TV Markíza bola vytvorená z fondov o ktoré som ja požiadal amerického prezidenta Regana a následne Buscha staršieho. To bude ešte len aféra!!!!!

V druhom prípade Šeliga a Žitňanská len toľko, že nikomu neprajeme zle a ublíženie na zdraví, ale mohlo ísť o nehodu, náhodu alebo úmysrl, áno úmysel, ak je vojna tak sa obete nepočítajú. …. Môj blogerský názor je len v otázniku, prečo tam boli, či v rámci fikcie neboli zisťovať prečo sa nepodarilo aby nástražným systémom nespadol celý činžiak a prečo stopy nie sú zahladené…. Je totiž podozrenie, že to nebola náhoda, tak jako nebol náhodne zavraždený Kusiac so snúbenicou, bola to súčasť pokusu o štátny prevrat, žiadna náhoda. Ostatné si domyslíte. Stačí si len prečítať množstvo komentov k článku tu na HS „Predstavitelia Kiskovej strany mali nehodu počas cesty z mítingov v Prešove a Bardejove“…. npr. (Som prekvapený, že Kiska z toho neobvinil p. Fica, ako len na to mohol zabudnúť ?!…. Kde je ten pán, čo do nich narazil ? Rád by som mu poslal dobrú fľašu Whiskey ….. Aj vás napadlo to, čo mňa?….. Na sto bohov to bol určite fašista a dokonca z Kotlebovej strany….. Dnes večer na Markíze!!!!!…. Mozog, pravdepodobne bude mať to má aj prasa a pes. Rozum asi bude mať tiež. Jedine čo mu chýba sú mravy a morálka. Dokonca, určite má aj charakter- špinavý, ale má! …. Kiskovci boli v utorok v Prešove diskutovať s občanmi. Navštívili tiež hasičov a záchranárov, ktorí zasahovali pri nedávnom tragickom požiari paneláku. ???????????? to akoze kazdy obcan SK moze navstivit cez pracovnu dobu hasicov a diskutovat s nimi pocas pracovnej doby????? akym pravom ich prijali statny zamestnaci v statnej sluzbe to nechapem….. Takto sa pred voľbami zvyšujú preferencie. Keď to nejde programom tak treba nejaké obete…. ešte si treba zadefinovať tie ľudské životy, ja politikov z radov úžerníkov a daňových kriminálnikov nepovažujem za ľudí a nevadilo by mi, keby tí paraziti ktorí pomaly ale isto zabíjajú svojho hostiteľa zdochli aj všetci spolu naraz…)

Konšpiračná teória Scifi môže byť desiáv!!!!

Utorok 17.12.2019 Nový INTERAKTIVNY KOMENTAR

– Martin Daňo a Rudolf Vasky idú do vyšetrovacej väzby

– Európania idú de geata

Priatelia môžete pridať aj svoj názor, tomu sa povie „interaktívny komentár“ k daným kauzám.

Môj blogerský komentár – pridajte svoj názor!:

Vraj Martina Daňa a Ruda Vaskeho zavreli za satiru, tento názor koluje u ich fanúšikov. Môj názor je iný.

Ani by som nepovedal, že za satiru, skôr za ohováranie to znamená za neoverené a vymyslené fakty okrem iných aj o mojom údajnom podvode pri voľbách za prezidenta bez toho aby si vypočuli aj druhú stranu. Ponúkam moju sťažnosť na ÚS www.koloseo.info/US-Molnar a spolu s Krajniakom vyslovili názor „Molnár volebný podvodník“, o podvode, ktorý sa nestal a zverejnil ukradnuté originály petícii s podpismi poslancov, ktorí sa podpísali aj s ich citlivými údajmi, kde sa podela slušnosť?????? Predseda parlamentu Danko mi odmietol kandidatúru len na základe Daňového videa a Krajnakoveho klamania – vraj podpisoval jako občan – nevedel, že je poslanec!!! Ak raz poslanec niečo podpíše bez rozhodnutia súdu nemôže svoj podpis zobrať späť. A tá jeho „rozprávka“ o pozmeňovaní listiny je len na smiech, neoverili si, že ozaj som dotlačil ze petíciou (Návrh pre poslancov) ale len preto, že som mal vytlačené stovky hárkov pre občanov ale!!!! Než som išiel za poslancami aby som oddelil občianske od poslaneckých tak som na čisté hárky 4 ks. Dopísal poznámku (návrh pre poslancov)! Tak aké pozmeňovanie keď obsah ostal nezmenený: „: Žiadam, aby predseda Národnej rady Slovenskej republiky prijal návrh kandidatúry Jána Molnára na funkciu prezidenta Slovenskej republiky v r. 2019. (podpísalo 15 poslancov na troch hárkoch). Naše právo funguje na princípe, že obsah je dôležitejší než forma!!!! Však uvidíme kde je pravda, pridávam sa k trestnému konaniu aj s mojou kauzu za ohováranie.

Druhé zamyslenie je oveľa horšie, týka sa našej budúcnosti, vplyv migrácie na budúcnosť Európy. Při mojom zamyslení vychádzam z článku Zuzany Perželovej komentár Iriny Chorevovej, umylkyne, ktoré tejto téme dali postulát „Ochraňovať svoju vlast je po novom nezákonné, neľudské a necivilizované?“. Vychádzajú z rôznych smerníc a príkazov o povinných kvôtav prijímania emegrantov, ktorí sa už nedajú považovať za migrantov a utekajúcich ľudí před hrouznou vojnou vo vlastnej krajine ale o zneužívačov falošnej ilúzie, že v Európe budú dostávať všetko zadarmo, že je tu „raj na Zemni“. Trba si nájsť ten článok (admin nedovľuje linku) a prečítať si ho, lebo je tam veľmi veľa dôkazov o tom, že tu už nejde o solidaritu pre ľudí prchajúci před nespravodlivou vojnou vo svojej rodnej vlasti a hladať zácharnu před istou smrťou – ale ide o naplánovanú inváziu namierenú proti Európanom s cieľom zničiť Európu!!!! Do Nemecka prišlo už vyše 800 tisíc ľudí, pričom náklady na cestu napríklad z Iraku do Nemecka je si 20 000 dolárov a niekto to celé musí organizovať, pristaviť pre nich autobusy najskôr robiť finančne nákladnú agitáciu a podobne. Už teraz „Európania majú menšie práva jako utečenci“. Niekto kto to celé organizuje sa chystá zničiť Európu pomocou utečencov a potom sa celá táto masa presunie na Východ, presnejšie do Ruska. A to je priam Diabolský plán. Východiskom bude občianská vojna v Európe, miestne ozbrojené konflikty a opäť milióny utečencov na ruských hraniciach!!!! Jasné je len jedno ukončuje sa v článku: Títo ľudia neutekajú před vojnou – nesú ju so sebou.

Pondelok 16.12.2019 Nový INTERAKTIVNY KOMENTAR

– Skandál ako Izrael, Čaputová trojským koněm CIA? Blaha má šokující informace o liberální opozici

– Tento štát kašle na robotníkov…..

Priatelia môžete pridať aj svoj názor, tomu sa povie „interaktívny komentár“ k daným kauzám.

Môj blogerský komentár – pridajte svoj názor!:

– Skandál ako Izrael, Čaputová trojským koněm CIA? Blaha má šokující informace o liberální opozici … Už dávnejšie upozorňoval poslanec Blaha na možné prepojenie agentúry Shaviv na americké CIA a tá istá agentúra stojí za kampaňou prezidentky Zuzany Čaputovej a slovenskej liberálnej opozície. Rozsiahla analýza bola uverejnená n ac24.cz pod hore uvedeným názvom. V článku sa vierihodne dokazjuje že uvedená agentúra pracovala aj pre rakúsku krajne pravicovú strano Slobodní alebo aj pre stranu izraelskeho premiera Benjamina Netanjahu. Na Slovensku robili kampaň jak pre Čaputovú tak aj pre Vallemu, ktorí patria medzi „slniečkarov“. Pričom neúmerne vyplácali honoráre aj pre Progresívne Slovensko na čele s Michalom Trubanom a takto sa prelialo vyše 130 tisíc euro pre kandidátku Čaputovej za prezidentku. Týáto agentúra je napojená na rôzne krajiny v ktorých sa uskutočnopvali prevraty napríklad v Čiernej hore a vraždu premiera Mila Djukanoviča, ďalej rôzne ruské firmy sídliace v Čechách, čo nasvedčuje, že ďalší vlastníkom firmy Druker je bývalý agent CIA Joseph Assad, ktorí pomáhal premiestniť iráckych utečencov na Slovensko. Blaha tiež v článku upozorňuje , že jedným zo spoluvlstníkov Denníku N je IT spoločnosť ESET a tú ruské ministerstvo zahraničných vecí označilo jako spojku s americkou spravodajskou službou. Záver je taký, že Čaputová buď spáchala volebný podvod vo financovaní jej kampani alebo pracuje pre cudzí štát a to je vlastizrada. Pre mňa osobne je to jasnejšie, lebo moju kandidátku, ktorá ponúkala občanom najlepší program progresiváci na čele s Poliačekom veľmi rafinovane pozametali pod stôl. Opäť sa potvrdzuje, že naša polícia aj tajné služby sú amatéri keď tieto věci nevedia vyšetriť.

– Tento štát kašle na robotníkov….. Na strane druhej Eduard Chmelar za socialistov uverejnil pekný populistický článok socialistov.sk o firme Samsung Galanta, ktorá sa chystá prepustiť vyše 900 zamestnanacov, ak jej štát neobnoví dotácie. Podľa jeho informácii kórejský manažment čaká na novú vládu aby ju mohol opäť vydierať, buď dostane úľavy a dotácie alebo začne prepúsťať. Falošná politika SMERU-SD jako aj doborov na čele s Emilom Machyňom nahráva korejčanom, že dosiahnu svoje. Zisky samozrejme odchádzajú zuo Slovenska. Obviňuje odborárov, že sú dlhé roky hluchí a slepí, nahrabali tučné zisky a zotročujú slovenských pracujúcich. Dokonca uvádza fakta, že beztrestne sa terorizujú zamestnanci fyzickými trestami a nepovolenými sankciami krátením oddychového času odmietaním obedov a podobne ak sa ich pracovný výkon nezhoduje s predstavami zamestnávateľov. Socialisti žiadajú nielen vyššie platy, ale aj oslobodenie od vykorisťovania, lebo nie je pravda, že ľudia sú tam slobodní. Majú slobodu len každé ráno vstávať a ísť do práce sa nechať vykorisťovať. Môj názor je taký, že třeba návrat k myšlienkam Alexandra Dubčeka a vrátiť späť všetko čo nám kapitalizmu ukradol. Čím skôr, tým lepšie. Kritiky nepomôžu, potrebujeme priamu demokraciu jako prvý krok k Návratu.

Úryvok z konferencia z roku 2011 o priamej demokracie

https://www.youtube.com/watch?v=YKAYNtWheno   text

Nedeľa 15.12.2019 Nový INTERAKTIVNY KOMENTAR

– Daňo s Vaskym už majú na krku konkrétne obvinenie. Prokurátor žiada väzbu

Priatelia môžete pridať aj svoj názor, tomu sa povie „interaktívny komentár“ k daným kauzám.

Môj blogerský komentár – pridajte svoj názor!:

Je známe, že Daňo s Vaským nevedeli nič iné len ohovoárať a mysleli si, že oni môžu všetko a majú patent na rozum, zmýlili sa. Dnes som podal zatial cez e-mail pridanie sa o rozšírenie trestné oznámenie o môj prípad, uvádzam plné znenie e-mailu na NAKA: .   (Viac v blogu a komente)

Sobota 14.12.2019 INTERAKTIVNY KOMENTAR

– Martina Daňa a Rudolfa Vaského zadržala NAKA

Priatelia môžete pridať aj svoj názor, tomu sa povie „interaktívny komentár“ k daným kauzám.

Môj blogerský komentár – pridajte svoj názor!:

Vyšetrovateľ z NAKA zadržal, včera dve osoby Martina Daňa a Rudolfa Vaskeho, ktorí sú podozriví z násilnej trestnej činnosti, ohováranie a nebzpečné vyhrážanie napísala policia vo svojom stanovisku a viac informácii zatiaľ nemôže uviesť. V prvom prípade má isť o vyhrážanie europoslankyni SaS Licii Ďuriš Nicholsonove, keď títo dvaja vo svojom videu a Vaský s roxorovou tyčou v ruke hovoria, že Nichlsonová by mala byť zabitá. V druhom prípade Daňo spáchal daňový podvod, keď si uplatnil nárok na vrátenie DPH v celkovej výške 187 822 eur, spolu s dlhom sociálnej a zdravotnej poisťovni je to už 826 tisíc eur. Dlhy podľa polície vznikli z podnikania trinástich (13) firiem. Ktoré Daňo vlastní či vedie. Ja len dodávam, že aj ja Ján Molnár sa pridám k podnetu, nakoľko Daňo nerešpektoval prezumpciu neviny a vyrobil video v ktorom ma ohováral ako „volebného podvodníka“ pričom ukázal v obraze petíciu z júna 2018, kedy som začal zbierať podpisy a následne mu poslanec Poliaček neuprávnene poskytol originál petície aj s podpismy poslancov, na ktorom som ešte pred zbieraním podpisov dotlačil orientačný text v zátvorke (Návrh pre poslancov) čo Daňo označil ako podvod a Poliaček ako pozmeňovanie listiny. Podotýkam čo som uviedol aj na Ústavný súd ( www.koloseo.info/US-Molnar ) zže v júni som vytlačil veľké množstvo petícii pre občanov a prd vstupom do parlamentu som dotlačil (Návrh pre poslancov) z orientačných dôvodov (oddeliť občianske podpisy od poslaneckých) , teda poslanci sa podpisovali s vedomím, že ide o poslanecký podpis. Obsah bol nezmenený Žiadam, aby predseda Národnej rady Slovenskej republiky prijal návrh kandidatúry Ján Molnára na funkciu prezidenta Slovenskej republiky v r. 2019.“ Som si istý, že spáchali trestný čin ohovárania, kedže o mojej vine žiaden súd nerozhodol. Navyše poslanec ak niečo podpíše, nemôže bez rozhodnutia súdu svoj podpis zobrať späť. Poliačeka upozornil aj predseda NRS, že vynášanie originálov petície a poskytovanie ich Daňovi je nezákonné. Samozrejme budem vy,áhať aj odškodnenie od všetkých denníkov, ktorí na tomto základe ma nazvali „volebný podvodník Molnár“ lebo sa otot nezakladá na pravde. Uvítam pomoc od právnika, ktorý mi v tom pomôže s podielom na výnosoch.

Podpísalo 15 poslancov.

https://www.youtube.com/watch?v=agvZU9Bf0uU

Téma na zajtra: – Skandál ako Izrael, Čaputová trojským koněm CIA? Blaha má šokující informace o liberální opozici

 

 —————————————————————————

Raiffeisen bank:

SK 60 1100 0000 0080 1511 3207

Vyzývam každého človeka na Slovensku, ktorí sa cíti byť v ohrození alebo už bol poškodený týmto systémom aby sa pridal do skupiny na FB.

https://www.facebook.com/groups/1143801575828319/?ref=bookmarks

Minúta ticha – pre všetky obete po roku 1989!

 

Kde prirodzené právo prehráva nad papierovým právom, treba aby rozhodli občania v ľudovom referende!

Ešte raz na záver:

Bude nás 1.000.000 (milión) ľudí, ktorí nevolili Čaputovú? A podpíšu petíciu za jej odvolanie

Linka na petíciu: https://www.peticie.com/a/228130

https://www.peticie.com/vyhlasenie_neplatnosti_prezidentskych_volieb_v_roku_2019_a_ich_opakovanie

Linka na Facebook: https://www.facebook.com/groups/637031686760444

Podpíšte a preposielajte priatelia!!!!

Toto som zabudol… naša nádej….

Eldorado

https://www.youtube.com/watch?v=ZqK8BXbh7yg

Mohli mi ukradnúť dom, majetok, pohľadávky ale to, že mi ukradli syna to im nedarujem!!!!

Pridajte sa do skupiny na FB :

https://www.facebook.com/groups/2356323937918017/?ref=bookmarks

 

—————————————–

Sú nočné mory bežným javom zdravého človeka? Fikcia: Nočné mory exprezidenta Kisku, nočné mory terajšej pani prezidentky Čaputovej (fikcia). Realita: Môj komentár na dôležité udalosti za posledných 7 dní!

 Publikované 12.12. 2019 o 23:53  Karma článku: 3.99  Počet pozretí: 1755  Počet komentárov: 35

Podľa lekárov sú nočné mory prejavom nevyrovnanej osobnosti, previnilci majú častejšie nočné mory ako čestní ľudia nezaťažený strachom z odhalenia. Mnohých ľudí desia a spôsobujú strach už zo samotného spánku. Vznikajú najmä z nečistého svedomia, z emočného napätia a traumatických udalostí. Niekoho trápia menej, u iného sprevádzajú spánok takmer každú noc. Nočné mory môžu vyvolávať každodenné pocity strachu a neliečené poruchy spánku môžu viesť až k takému vydeseniu z prebudenia nočnej mory, že len ťažko sa lapá dych až to môže končíť infarktom myokardu.

Vážený čitateľ, nie je zmyslom tohto blogu Vás strašiť z nočných môr, ale trochu zamyslenia sa nad tým čo robíme a ako konáme nikdy nie je na škodu. Jedno je isté, že nočné mory sprevádzajú ľudí už od pradávna a sú prejavom emočných zážitkov a svedomia. Niektorí ľudia to nepoznajú, lebo ich život je čestný a statočný, najviac prenasledujú darebákov a podvodníkov a v niektorých prípadoch to končí tragicky, infarktom či udusením. Vybral som túto tému len preto, že naši poniektorí politici podceňujú svoje zdravie tým, že vodu kážu a víno pijú.

Fikcia: Nočné mory exprezidenta Kisku.

Posledné udalosti a odhalenia previnení pána Kisku môžu u neho vyvolávať desivé nočné mory, napríklad ako sa bráni na súde a vykrikuje zo sna „Ja som nevinný to oní Fico a spol to na mňa ušili“. Určite sa mu často sníva ako padá z výšky a v poslednej chvíli vyletí pár metrou nad zemou, ale znovu padá z výšky a než dopadne strach ho prebudí a celý spotený sa nevie zorientovať, či už je v leopoldovskej väznici alebo nie. Chváľa, zatiaľ nie, myslí si každý deň, veď zakladám stranu „Za ľudí“ a tí sa ma určite zastanú a nedovolia aby som išiel do väzenia aj keď tam patrím. Už som uviedol blog v ktorom mu dvaja siskári predpovedali doživotie, tak to je ozaj na riadnú nočnu moru. Mohol by sa zachrnániť ale on nechce, nepomohol ani mne tak akým ľuďom chce pomáhať?

https://koloseo.blog.pravda.sk/2014/07/25/otvoreny-list-prezidentovi-andreiovi-kiskovi-zastvate-tajny-dohlad-nad-obcanmi-ktorym-sa-cielen-rozkladaju-rodiny/

Fikcia: Nočná mora terajšej prezidentky Čaputovej.

Už pán Harabin napísal ako sudca najvyššieho súdu, že Čaputová patrí do Leopoldova a nie do prezidentského úradu. Polícia potvrdila na podnet pána Ruhiga, že klamala, že nezastupovala pezintskú skládku, že nemá advokiátske skúšky a že robila na čierno advokátku, ale zároveň generálna prokuratúra uviedla, že vo voľbách kandidát môže klamať, lebo v konečnom dôsledku občania rozhodnú. Ale čo keď v tomto prípade nerozhodli občania ale stal sa podvod, áno pokiaľ nedôjde k prepočítaniu volebných hlasov a provnanie s volebnými preukazmi tak aj podľa pána Harabina ako sudcu najvyššieho súdu, nemôžeme hovoriť o platnosti a reguelnosti prezidentských volieb. Ak zoberieme do úvahy informácie z neoverených prameňov, že najskôr bola pánom Sorosom vybraná ako sympatická blondínka a potom cez ESET podľa Blahu prispôsobili jej víťazstvo, tak ptom jej nezávidim tie nočné mory. Podľa lekárov a z rôznych článkov u každého kto má nečisté konanie prebieha boj v mysli medzi mozgovými centrami a vyvolávajú také silné pocity fantázie, že osoba môže prekonať vážne poruchy zdravia. Pri troche fantázie sa jej môžu snívať až hororové sny, kedže na svete sa zločinu darí, v ostravskej nemocnici šialenec postrielal 6 ľudí a napokon neuniesol ťarchu svedomia a spáchal sbevraždu, alebo výbuch paneláku v Prešove a tragický koniec môžu vyvolať nočné mory s výkrikmi „zachránte moje dve dcéry, veď oni za nič nemôžu, to je moja vina, zoberte si mňa ale dcérky mi nechajte“, to môžu byť reálne nočné mory ľudí, ktorých verejnosť odhalila a oni sú si vedomí toho zla čo napáchali. Ja osobne si myslím, že by mala pani prezidentka zavčasu abdikovať pokiaľ sa to všetko neprevalí ako s Kočnerom, potom bude ozaj neskoro a jej dve dcérky ostanú opustené a osamotené keď ona bude ako hovorí pán Harabín v Leopoldove. Len dodávam, na margo ako rýchlo pomohla bezdomovcom z Prešova a poskytla im ubytovanie v kontexte ako ignoruje moje volanie o pomoc nakoľko mi ukradli rodinný dom a tiež sa moja rodina prepadla do bezdomovstva, ale ona nepomohla ani len neodpísala. Je mi ju skutočne ľúto, tie nočné mory by som nechcel prežívať. Ja mám čisté svedomie. Tu je linka na môjú poslednú žiadosť adresovanú pani prezidentke, zrejme je vo spojení s generálnym prokurátorom, ktorý mal možnosť podať návrh na Ústavný súd ale nepodal a ktorý mohol mojú krádež vyriešiť ale nevyriešil, odignoroval vyčínanie dražobných mafii.

https://blog.hlavnespravy.sk/14033/dalsi-otvoreny-list-prezidentke-zuzane-caputovej-ak-nemozete-odvolat-generalneho-prokuratora-vyzyvam-vas-na-otvoreny-dialog/

Záver z odbornej literatúry: Mnoho ľudí v dnešnej uponáhľanej dobe podceňuje sny. Sú to akési zážitkové či zmyslové dodatky k tomu, čo sa nám deje cez deň, na ktoré sa nám väčšinou podarí rýchlo zabudnúť. Ich následky na našom citovom živote aj fyzickej pamäti však môžu byť o niečo dlhšie, ako spomienka na to, čo sa nám snívalo. Zlé sny a zdravotné komplikácie sú spojenými nádobami. Nielen sny môžu odrážať váš zdravotný stav – reflektovať chorobu, ktorá v našom tele ešte len drieme, ale môžu tieto komplikácie aj spôsobovať.

Fikcia na FB: https://www.facebook.com/peto.peto.58118/videos/563546401134720/UzpfSTEwMDAwMDAwNTM5MTE5MDpWSzo4MDE1NzAyODAzMDY1ODM/

 

Realita: Môj komentár na dôležité udalosti za posledných 7 dní!

Novinka

Vážený čitateľ, žiadne novinky sa nestretávajú s porozumením okolia nevynímajúc moju snahu o pravidelné doplňovanie môjho blogu o denné Interaktívne komentáre k aktuánym politickým udalostiam. Verím, že časom si zvykneme na tieto „nové“ blogérske komenty. O každej udalosti sa nedá napísať rozsiahly blogerský článok ale na strane druhej každá udalosť si zaslúži našú pozornosť, aj keď malý koment, ale predsaj, preto Vám ponúkam zdielať moje názory, ktoré môžete aj patrične okomentovať. Ospravedlňujem sa administrátorovi, že niekedy napíšem do komentu nevhodný äúsudok, že mi schválne a cielene vymazáva moje komenty, ktoré zvyšujú čítanosť mojích blogov. Nemusí byť na vine administrátor ale „hackeri“ preto verím, že mu nebude vadiť, keď komenty, ktorých som autor z času na čas zhrniem a uverejnim. tu je prvá časť komentov, ktoré si mnohí čitatelia nemohli prečítať lebo sa jednoduchu vždy v ten deň vymazali.

Udalosti posledných dní a môj názor:

– Nové závažné okolnosti v kauze Kiskových pozemkov

– Dokumenty, ktoré spájajú Borisa Kollára s mafiou, sú pravé

– Je načase hovoriť pravdu! Kotlebovci mali odjakživa blízko k fašizmu (Anna Belousovová)

Môj blogerský komentár – pridajte svoj názor!:

Z médii čitateľ vie, že Andrej Kiska (Za ľudí) figuruje aj o.i. v škandálu s pozemkami vo Veľkom Slavkove. V kauze nastal zásadný posun keď polícia po dvoch rokov vyšetrovania overila okolnosti celého skutku znaleckým dokazovaním a Národná kriminálna agentára (NAKA) potvrdila, že kauza ide do finále. Zatiaľ síce nikto nebol obvinený, ale objavili sa závažné okolnosti, keď prokurátora Jána Škovráneka, ktorý vykonával viaceré úkony, minulý týždeň našli s nožom zapichnutým v bruchu. Môj hypotetický názor na vec, je jasný, objednávateľ bol z prostredia (Za ľudí) aby ochránili Kisku pred ďalším obvinením a trestným stíhaním. Voľby 2020 nám zrejme prinesú ešte veľa prekvapení, ale som toho názoru, že by Kisku mali zobrať do vyšetrovacej väzby, lebo sú dôvodné obavy z ovplyvňovania vyšetrovania.

Nie je tak dávno keď poslanec a predseda strany Sme rodina Boris Kollár vystúpil v televízii aby objasnil podozrenia jeho osoby s podsvetím. Najnovšie sa objavili aj fotografie, na ktorých je v spoločnosti s Piťovcami a ďalších, ktorí sa nachádzali v tzv. mafiánskych zoznamov. Na sociaálnych sieťach sa objavil v tejto súvislosti aj podobizeň-identikit vraha Jana Duckého s podivnou poznámkou, že sa podobá na Kollára z tohto obdobia. Môj hypotetický názor je taký, že ani list sa nepohne bez vánku. A tu prichádza víchrica, z môjho pohľadu ako bývalého kandidáta na prezidenta sa Boris Kollár javí ako „podvodník“, nakoľko po odovzdaní mojej kandidátky sa pridal k tvrdeniu, že mi nepodpisoval petíciu ako poslanec ale ako občan a ja som ho údajne podviedol. Kedže to neni pravda, Boris Kollár si vtedy dal overiť aj text petície a po overení, že neexistuje vzor ako má vyzerať poslanecký návrh, petíciu podpídal ako poslanec a dal pokyn aj druhým aby mi ju podpísali a dokonca sľúbil, že sa pozrie aj na materál okolo krádeže rodinného domu a rozklad mojej rodiny tajnými službami. Ostalo len pri sľuboch. Ľudia na ktorých padne tien podozerenia prepojenia s mafiou by nemali patriť do parlamentu, to je môj osobný názor, ale je to vecou morálky každého jednotlivca pokiaľ sa nepríjme právna norma. (ako na Harabina)

V poslednej dobe sa ukázalo pri rôznych volebných prieskumov, že Kotlebovci obsadili prvé miesto v rebríčku možných víťazov parlamentných volieb. Anna Belousovová však má iný názor. Podľa jej názoru panuje pokrytectvo v národnom tábore, lebo ľudia ktorí odmietajú mainstreamovú rusofóbiu nemajú problém podporovať stranu, ktorej členovia majú blízko k fašizmu. Môj hypotetický názor na Kotlebovcov vychádza zase z osobnej skutočnosti, podobne ako s Kollárom som sa v deň otvorených dverí stretol osobne sj s Mariánom Kotlebom a vysvetlil som mu, že nekandidujem na prezidenta s chamtivosti získať dobre platené miesto, ale aby som ako kandidát mohol cez média prezentovať o.i. aj môj problém s krádežou rodinného domu a vysvetlil som mu podstatu úríbehu aj odmietavé stanoviská nápravy zo strany generálneho prokurátora Jaromíra Čižnára. Mal som zo sebou tri petičné hrárky s podpismy poslanocv a požiadal som aj jeho o poslanecký podpis aby som zozubieral 15 poslanocv a mohol kandidovať. Aj on dal preveriť text petície a zistil, že neexistuje oficiálny vzor poslaneckého návrhu tak súhlasil a podpísal sa ako poslanec a dovolil aj iným členom podpísať sa ako poslanci. Bol som nemilo prekvapený keď neskoršie zobral späť svoj podpis a vyhlásil ma za podvodníka. Môjmu prípadu a interpelácii generálneho prokurátora akosi pozabudol do dnešného dňa. Takže sa prikláˇ%nam k názoru Belousovej, že niektorí členovia Kotlebovocv majú extrémistické správanie, za čo bol aj odsúdený poslanec Mazurek a teda majú blízko k fašizmu – nadradenosť jednej skuoiny nad druhou. Poslednú vetu netrebá chápať že podporujem fašizmus ale ako historickú udalosť. Aj Hitlerá podporovali milióny ľudí keď mašíroval vo vojenskej uniforme s vojenským sprievodm ako sociálny demokrat Berlínom, ale história ukázala, že tých milión ľudí nemali pravdu a podporovali zločinca, lebo boli oklamaní a druhá svetová vojna si vyžiadala stovky miliónov obetí.

Takto by mala vyzerať priama demokracia, ponúkam videozáznam z prednášky z roku 2011 o priamej demokracii v ktorej exceloval aj môj vtedy 16 ročný syn Michal. Exmanželka ho uniesla ako maloletého za tučnú províziu a cez psychiatriu mu vygumovali pamäť len preto aby sa mne otcovi pomstili a zabránili šíriť informácie o spravodlivej spoločnosti, ktorú som chcel budovať.

https://www.youtube.com/watch?v=YKAYNtWheno

Predchádzajúce udalosti

– Hlavné město volá po ukončovaní bezdomovectva, pripája sa k celosvetovej akcii Noc vonku

– Polícia stíha Martina Daňa za daňový podvod

– Z auta zmizlo pol milióna eur, polícia hľadá muža z kamerových záznamov.

Môj blogerský komentár – pridajte svoj názor!:

V médiach sa objavila konečne dobrá správa ohľadne narastajúceho bezdomovectva. Hlavné mesto sa pridáva k celosvetovej akcii Noc vonku, zameranej na ukončenie bezdomovecstav. Slovensko totiž patrí jedným z mála krajín v ktorých nebola ratifikovaná (prijatá) charta ľudských práv čl. 32 „Právo na bývanie“. Túto víkednovú sobotu v Bratislave bolo stretnutie rôznych organizácii a potom nasledovala noc na ulici, účastníci spali na kartónoch a namiesto deky mali karton. Jedna pani prehlásila, že celú noc nespala od zimy, rano sa nevedela pohnúť a povedala, že ľudia nemôžu takto vydržať ani jednú zimu. Môj názor, polícia by mala skúmať hlbšie prečo a za akých podmienok ľudia sú vyhnaný z vlastných domovov, kedže Ústava zaručuje každému právo na dôstojný život. Aj mne ukradli rodinný dom a polícia, prokuratúra a súdnictvo zatajuje, že išlo o krádež. Generálny prokurátor Čižnár od roku 2005 neodpoveda (vtedy bol krajský prokurátor) na žiaden list, podnet ohľadne krádeže, teda všetci sú spolupáchatelia.

Kto druhému jamu kope sám do nej padne, tak by sa dala charakterizovať správa „Polícia stíha Martina Daňa a prezidentského kandidáta za daňový podvod. Toľko vykrikoval na mňa Jána Molnára, že som volebný podvodník až sa ukázalo, že on je daňový podvodník a účasť v prezidentských voľbách vlastne zastrašoval OČTK. Ja som sa stal obeťou „justičného omylu“ nakoľko som odovzdal od 15 poslanocv petíciu v ktorej žiadali aby ma predseda parlamentu zaradil ako kandidáta. Keď som odvysielal môj razantný program poslanci prehlásili, že som ich podviedol. To oni podviedli m%na aj s predsedom parlamentu, lebo keď raz poslanec niečo podpíše nemôže bez rozhodnutia súdu zobrať podpis naspäť. V tom som sa stal obeťou justičného omylu, lebé súdy uznali spôťvzatie podpisov bez riadného pojednávania, čo je nezákonné a neprípustné. Ale u Daňa je to preukázané, polícia podľa obvinenia ho usvedčuje, že si pred niekoľkými rokmi nechal neoprávnene vyplatiť vratky DPH vo výške 188 – tisíc eur. Po dokázaní viny mu hrozí 5 rokov na tvrdo. Kto druhému jamu kope, sám do nej padne, úostupne všetci čo mňa obviňovali a zatajovali prejav vôle padnú na dno.

Posledná perlička je správa, že z auta zmizlo pol miliona eur vo chvíli, keď vodič riešil defekto. Aj napriek tomu, že zlodej bol zachytený kamerovými záznamami, polícia ho nemôže dolapiť. Myslím, že to bola jasniá spolupráca aj vodiča aj páchateľa a poloícia by sa mala uberať týmto smerom. Podľa môjho názoru pred odchodom mu komplic povolil ventil tak po čase zmäkla guma a musel zastaviť, tam ho čakal komplic a pokiaľ šofér bol sklonený ku kolesu (predné pravé, aby nič nevidel) tak komplic zo zadného sedadal jednoducho zobral tašku a odišiel. Také priehľadné. Zostáva len otázka odkiaľ boli tie peniaze a prečo ich viezol nezabezpečené!!!!!!! Nuž preto lebo to bol PODVOD.

Predchádzajúce udalosti

– Kto je prokurátor, ktorý podal žalobu na Fica a poslal komando na Rostasa?

– BEBLAVÝ NA VÝPLATNEJ PÁSKE KOČNERA?

– Odrezanie Ruska od platobnému systému SWIFT by znamenalo vyhlásenie vojny, prehlásil ruský premiér

Môj blogerský komentár – pridajte svoj názor!:

V médiach sa objavil názor, že prokurátor, ktorý podal žalobu na Fica a poslal komando na Rastocha je údajne pod vplyvom „slniečkarov“ a má len 25 rokov. Poslanec Blaha o ňom povedal, že také „ucho“ si nemôže dovoliť len tak podať obžalobu len za názor, ktorý vyslovil Fico „Milan Mazurek povedal to, čo si myslí celý národ. Ak popravíte niekoho za pravdu, urobíte z neho národného hrdinu“. Na strane druhej Fico toleroval mnoho veci na hrane zákona o ktorých vedel ale nie sú dostatočné dôkazy. Osobne sa na neho hnevám, lebo neodpovedal na moju žiadosť o prešetrenie krádeže môjho rodinného domu, i keď mohol interpelovať generálneho prokurátora.

Ľuboš Blaha sa pustil aj do novinárov zo SME nakoľko liberálne média manipulujú s verejnou mienkou. Vo svojom statuse sa vyjadril, ze „už zjavne praskajú nervy aj penťáckym a eseťáckym novinárom“, pričom poukazuje ako Ritomský opísal svoje znechutenie, ako sa zneužíva kauza Kočnerovej komunikácie. Údajne aj Beblavý bol na výplatnej páske Kočnera. Osobne si myslím, že sa ľahko robí politika z cudzích, čiže štátnych peňazí získaných nekalým až kriminálnym spôsobom.

Najvážnejšia správa je varovanie ruského premiera Dimitrija Medvedeva, ktorý prehlásil, že ôOdrezanie Ruska od platobného systému SWIFT by znamenalo vyhlásenie vojny“. Vo štvrtok to vyhlásil v rozhovore s novinármi aj dôvody prečo vláda hľadá spôsoby, ako uchrániť ruskú časť internetu. Cez tento systém sa uskutočňujú platby vyše 11 000 finančnými inštitúciami vo viac ako 200 krajinách po celom svete. Môj názor je taký, že USA majú dokonale premyslenú vojnu s Ruskom, história ukázala, že ani Hitlerovi s obrovskou armádou sa vojensky nepodarilo zniči Rusko, tak idú na to sofistikovane, okolité štáty si záskali aby američania obklúčili Rusko prechodom cez nezainteresované štáty, potom cih ekonomicky vyhladovejú a napokon vojenský prepadnú v nečakanú chvúľu a BUM. Lenže Putin dal svetu jasne najavo, že ak sa to spustí neušetria ani krajiny ktoré dovolili prechod američanom cez ich územie. Preto Soros podporil Caputovú, progresívne Slovensko aby sa podaril plán na znicenie Ruska, lenze pre nás je to sebevražda. Menšie zlo bude ak vo voľbách vyhrá Harabin, Mečia, Danko a iní pronárodne orientovaní ako Kiska, Čaputová ču Truban. Ćaká nás zákerný súboj kde budú ešte obeťe podobné katastrofy v Prešove.

https://youtu.be/cUgvZad9amM

Predchádzajúce udalosti

-Fico prehovoril o svojom obvinení. Hovorí o mediálnom lynči a znovu zdieľa video o Mazurekovi.

– „Musíme rešpektovať akékoľvek rozhodnutie prokuratúry a polície, reaguje premiér na obvinenie Roberta F.“, tvrdí Pellegrini

– Počiatek nebýva na Slovensku. Trvale je už v zahraničnej vile

Môj blogerský komentár – pridajte svoj názor!:

Sloboda prejavu je v ohrození, je to taktický manéver pravice aby v budúcnosti mohli stíhať každého nepohodlného človeka, začali s Ficom aby to bolo dôveryhodné. Bol obvinený za to, že cez video obhajoval niázory exposlanca Milana Mazureka od Kotlebovcov krátko na to, ako bol odsúdený za extrémistické názory. Fico zastáva názor, že bol obvinený za svoj názor a celé to považuje za mediálny „LYNČ“. Premier Pelegríny nemá slov, aby si to náhodou nepokazil u svojích voličov. Tvrdí, že musia rešpektovať rozhodnutia prokurátora bez ohľadu či ide o o predsedu strany alebo abyčajného pracovníka v automobilke. Myslím, že je to začiatok útoku „slniečkárov“ voči nepohodlným osobám aj do budúcnosti, teda majem sa na pozore. Zaujímavá je skiutočnosť, že prokuratúra dávno hovorí o nahrávke Trnku s Kočnerom o korupčných škandálov bývalého ministra financii Počiatka. Je len záhadou prečo nebol okamžite vzatý do väzby a dovolili mu odviesť zo svojej vily všetko čo vládal naložiť. Teda sa čakalo pokiaľ odíde, ostáva len pripomenúť, zže bol aktívnym členom za SMER a Ficov „kamarát“. Fico dostal to čo si zaslúžil, lebo o všetkom vedel a kašlal na občanov aj na môj list so žiadosťou o pomoc. Moje kliatby sa napľňajú, každý kto odmietol pomoc pri odhalení krádeže môjho rodinného domu sa uvarí vo vlastnej šťave! (aj M.K. a S.P. – pomôžte kým je čas) Na rade je generálny prokurátor Čižnár, ktorý do dnešného dňa neodpovedal na niekoľko výziev, listov a podnetov určených do jeho vlastných rúk. Voda v Pekle sa varí aj pre neho. Amen.

Výzva Ficovi….: https://www.youtube.com/watch?v=Ju8pkgeUl4c&feature=youtu.be

https://koloseo.blog.pravda.sk/2016/07/09/otvoreny-list-predsedovi-vlady-robertovi-ficovi-ziadost-o-nahradu-skody-za-nevymozitelnost-prava-na-slovensku-aj-vasou-vinou/

Predchádzajúce udalosti

-Kiska nezaváhal a zneužil tragédiu v Prešove k predvolebnému kopancu Ficovi.

– Čaputovej pomoc pre postihnuté rodiny v Prešove: Posiela tisíce eur a ponúka ubytovanie

-Bývalých predstaviteľov Tiposu vzali do väzby

Blogerský komentár: Tragédia by sa nemá zneužívať na predovlebný súboj a hlavne nie na ohováranie politických protivníkov, potom vznikajú odôvodnené pochybnosti jako u Kuciakovej vražde, že to bol pripravený útok voči vládnej koalície. Nehnevajte sa, keď USA ide zaútočiť na Rusko kde padnú milióny obetí, čo te je obetovať ďalších pár ľudí, ktorí zahynuli při tragédii. Zaujímavé, že Kiska a jeho ľudia Za ľudí, viď fotografia boli oamžite pripravený pomáhať a útočiť na Fica. Prezidentka Zuzana Čaputová okamžite dáva finančnú pomoc a ponúka na ubytovanie prezidentské kapúacity v Tatranskej Javirine. Tiež sa to podobá na kampaň…… Samozrejme tým ľuďom musí pomôcť štát, ale štát jako taký cez legislatívne právomoci, tak by mali byť nastavené zákony a nie politici podozriví z rôznych podvodov, potom to vyzerá tak že tragédia to sú nové obete „ala Kuciak“. Hovorím tak preto, že keď ja som požiadal Kisku aj Čaputovú aby mi pomohli vymaniť sa z bezdomovstva a zachrániť rozpadajúcu sa rodinu a umierajúceho syna, tak ani jeden mi len ani neodpovedali na moje písomné žiadosti. Tak čo si mám o tom myslieť? Je sloboda prejavu a myslenie – bola to konšpirácia!!!!! Bývalých predstaviteľov zobrali do väzby, tak sa to vracia Ficovi, lebo toleroval bezprávie, aj jemu som napísal otvorený list a nepomohol. Teraz je na rade generálny prokurátor Jaromír Čižnár, všetci čo i ngorovali pomoc při krádeže môjho rodinného domu prichádzajú na mediálny „linč“. Amen.

Spomienka na svatbu, rodinu ktorú rozbil systém….

https://www.youtube.com/watch?v=1GPyvroT3l0

Predchádzajúce udalosti

-Pochybný pôvod Kiskovho bohatstva je stále aktuálny!

-MIMORIADNA SPRÁVA: Andreja Kisku obvinili v súvisloti s jeho firmou…

Blogerský komentár:

Americký sen sa nepodaril, syn učiteľov z Popradu, takpovediac, že otecko bol komunistickým „papalášom“ bol pravdepodobne pripravovaný americkou CIA, prečo by inak v r. 1990   odišiel ako promovaný inžinier do Spojených štátov, kde údajne za manuálne práce na čerpacej stanici, prisluhujúci v obchode so sendvičmi a neskôr na stavbách zarobil miliony, ktoré investoval do americkej brokerskej spoločnosti, ktorá nanešťastie do troch týždňoch skrachovala….. Je teda viac ako pravdepodobné, zže pracoval pre cudzí štát a o tom už hovorili v rôznych videach, že Kiska dostane za vlastizradu riadnú pálku. Takže toto obvinenie je buď manéver jako uniknúť väčšiemu trestu alebo je to začiatok jeho konca. Podvody dobehnú každého podvodníka, skôr alebo neskôr. Tešom sa, lebo som viac krát písal o tom, že som ho žiadal o pomoc při krádeži môjho rodinného domu ale napriek písomným listom neodpovedal. Možno, že predsaj existuje spravodlivosť, len treba bojovať na jej dosiahnutie.

Spomienka před rokom….

https://www.youtube.com/watch?v=XN8eDmI9S7s

 

———————– Dôležité upozornenie, kedže mi hackeri vymazávajú každodenné inzteraktívne komentáre, môžete na ne reagovať aj na tejto mojej stránke…… https://navratsr.sk/ …………………….

Nie vlastnou vinou som bezdomovec ale následok prenasledovania!!!!!!

Už sa preukázalo, že Šufliarský bol spojenec s Kočnerom, a na jeho príkaz zo SMER-u mi ukradli rodinný dom za to, že som si dovolil zachrániť si život a život mojej rodiny a detí a zavčasu som utiekol do Švajčiarska a tak som unikol podsvetiu, ktoré dostalo ponuku jeden milion za moju likvidáciu, verím, že príde doba kedy sa to ešte všetko vysvetlí a vinníci budú exemplárne potrestní!!!

Na záver len toľko, čítajte každodenné aktualizované nové a nové interaktívne komentáre, zajtra 1. Pochybný pôvod Kiskovho bohatstva je stále aktuálny! 2. Nové správy z Kočnerovej Threermy 3. Bude vojna s Ruskom?

 —————————————————————————

Raiffeisen bank:

SK 60 1100 0000 0080 1511 3207

Vyzývam každého človeka na Slovensku, ktorí sa cíti byť v ohrození alebo už bol poškodený týmto systémom aby sa pridal do skupiny na FB.

https://www.facebook.com/groups/1143801575828319/?ref=bookmarks

Minúta ticha  pre všetky obete po roku 1989!

 

Kde prirodzené právo prehráva nad papierovým právom, treba aby rozhodli občania v ľudovom referende!

Ešte raz na záver:

Bude nás 1.000.000 (milión) ľudí, ktorí nevolili Čaputovú? A podpíšu petíciu za jej odvolanie

Linka na petíciu: https://www.peticie.com/a/228130

https://www.peticie.com/vyhlasenie_neplatnosti_prezidentskych_volieb_v_roku_2019_a_ich_opakovanie

Linka na Facebook: https://www.facebook.com/groups/637031686760444

Podpíšte a preposielajte priatelia!!!!

Toto som zabudol… naša nádej….

Eldorado

https://www.youtube.com/watch?v=ZqK8BXbh7yg

Mohli mi ukradnúť dom, majetok, pohľadávky ale to, že mi ukradli syna to im nedarujem!!!!

Pridajte sa do skupiny na FB :

https://www.facebook.com/groups/2356323937918017/?ref=bookmarks

—————————————————–

TO UŽ SA NEDÁ VYDRŽAŤ: Polícia je buď amatérska organizácia, alebo sa bojí zločincov a kriminálnikov, alebo sofistikovane s nimi spolupracuje“, samozrejme to neplatí na každého policajta!

 Publikované 05.12. 2019 o 23:29  Karma článku: 2.27  Počet pozretí: 1761  Počet komentárov: 41

Pokus o upálenie nástražným systémom alebo nedokonaný trestný čina ublíženia na zdraví nástražným systémom, to sú moje nové skúsenosti z prenasledovania mojej osoby, takže výrok v titulku je oprávnený, nie je to ohováranie, to je sloboda prejavu, sloboda myslenia a sloboda šírenia informácii, ktorú nám zaručuje Ústava SR, pokiaľ sa neprekročí miera a hranica slušnosti, teda aby to čitateľ tak chápal, že v niektorých prípadoch sa z večera do rána zo svedka stane obvinený a naopak z večera do rána z obvineného svedok, alebo sa sofistikovane zahladzuje trestná činnosť proti nepohodlným občanom, to nasvedčuje ďalšia moja kauza –trestný čin v štádiu prípravy nástražným systémom….

Takéto trestné činy v štádiu prípravy alebo nedokonaný trestný čin alebo pokus o trestný čin, sa len veľmi ťažko dokazujú, ale slušný policajt, prokurátor vie, že pokiaľ sa nevznesie obvinenie nedá sa nič vyšetriť, dokonca ani obžaloba je ťažko preukázateľná, lebo súd musí mať absolútnu istotu zo spáchania niektorého z menovaných trestných činov. Na to treba mať ovšem nielen odvážnych ale aj spravodlivých vyšetrovateľov, prokurátorov a sudcov, čo na Slovensku sa veľmi ťažko hľadá. Viď kazy Kočner s pokusom o sfalšovanie zmeniek, alebo kauza s Ruskom s pokusom o navádzanie na vraždu jeho obchodnej partnerky, tam musel mať aj vyšetrovateľ aj prokurátor dostatok indícii aby sa začalo vyšetrovať.

Než začnem s konkrétnym mojím novým prípadom, opäť sa odvolávam na knihu Eduarda Hakla s výstižným názvom „ODHALENIE SLOVENSKEJ INFORMAČNEJ SLUŽBY“ o ktorej som minulý rok napísal niekoľko blogov a v ktorej Edo opisuje rôzne sofistikované taktiky tých nepoctivých príslušníkov tajných služieb, policajtov, prokurátorov a sudcov, ktorí podporujú prenasledovanie nepohodlných občanov s pracovným názvom tzv. „Persona Non Grata“. Knihu spomínam preto aby sme si dali určité súvislosti do poradia, Edo poukazoval na skutočnosť, že tajné služby spolupracovali s akadémiou vied aby predpovedali čo urobí prenasledovaný aké duševné rozpoloženia ho môžu donútiť abo konal tak a nie inak.

Najskôr sa spolu zamyslime, čo sa dnes deje pri odhaľovaní zločinov okolo obvineného Kočnera a jeho tzv. priateľov v „úvodzovkách“. Najvypuklejším argumentom je prelomenie hesla SMS z aplikácie Threermy, čo prinieslo mnoho vysvetlení v prepojení Kočnera s organizovaným zločinoma štátnou správou, to najhroznejšie a najobludnejšie je nájdenie vodeozáznamov spolupráce Kočnera s bývalým generálnym prokurátorom Dobroslavom Trnkom, ktorý v tom čase (keď aj mne ukradli rodinný dom a žiadal som Trnku o prešetrenie prípadu) bol aktívny v službe ako generálny prokurátor. Na Kočnerovom videu Počiatek spolu s Trnkom preberá korupčné kauzy na najvyšších miestach. Dokonca Matovič tvrdil, že o nahrávke vedel skôr, ale prečo to neohlásil, to neuviedol. Dobroslav Trnka mal chrániť právo, no zneužíval ho na ochranu bezprávia. Som zvedavý kedy sa začnú riešiť aj menšie prešľapy a podvody ako sa stali s mojím rodinným domom, 2,5 milionovu pohľadávkou, rozbitím rodiny, uvrhnutím do bezdomovstva, verím, že čoskoro príde čas a vinníci budú odhalení, len sa musí nájsť ten správny a odvážny vyšetrovateľ, prokurátor a nie také „baby“ ako v príbehu uvediem. Pravda je na mojej strane a som zvedavý ako rozhodnú krajskí prokurátori na moj podnet zo dňa 23.09.2019 o ktorom som písal v mojom blogu „Ďalší otvorený list prezidentke Zuzane Čaputovej, „ak nemôžete odvolať generálneho prokurátora vyzývam Vás na otvorený dialóg“ uverejnený 21.9.2019. To je len na rozohratie, a teraz k novom príbehu – pokus o trestný čin nástražným systémom.

Len krátko, čo je podľa môjho názoru „nástražný systém“. Je to spáchanie trestného činu ublíženia na zdraví, ekonomického útoku alebo pokusu či nedokonaného trestného činu pomocou konštrukcie tak, aby to vyzeralo, že zavinenie si urobil poškodený sám svojou nedbanlivosťou alebo nešikovnosťou či neobozretnosťou. Nie je to len výbuch auta po otvorení dverí, alebo šlapnutie na mínu, to sú tie najjednoduchšie a najstaršie nástražné systémy. V dnešnej dobe sú to tie sofistikované s pokrokom vedy a techniky, preto sú o to rafinovanejšie, lebo všetko musí vyzerať tak, že išlo o náhodu, o nešikovnosť obete, alebo aj úmyslu pri ktorom sa páchateľ na prvý pohľad nedá nájsť a vypátrať.

Príbeh v skratke:

Tým, že som dokonale monitorovaný, tajné služby mi podhodili cez internet kúpu auta s combi prevedením, lebo vedeli, že nesmiem prespávať v kancelárii a odpočúvaním zistili, že hľadáme spolu s opatrovanou nejaké auto v ktorom by sa dalo prespávat. Najlepšia by bola dodávka alebo Tranzit, to nám ovšem nedopriali za peniaze ktorý sme mali k dispozícii, cca 500 euro. Tak sme kúpili Ford Mondeo combi od ženy zo Šaly, ktorá ovšem predstierala, že sa v autách nevyzná a preto nám ho predával jej priateľ. Nebudem prerozprávať celý príbeh, ale uvediem fotokópie podnetu, ktorý sme podali na Generálnu prokuratúru a sťažnosť proti uzneseniu vyšetrovateľa, ktorý celý prípad zamietol pod stôl.

Vážený čitateľ, urob si sám názor či ten titulom je opodstatnený alebo nie Polícia je buď amatérska organizácia, alebo sa bojí zločincov a kriminálnikov, alebo sofistikovane s nimi spolupracuje“, samozrejme to neplatí na každého policajta!“

——————————————————————–

Odpis zo sťažnosti proti uzneseniu vyšetrovateľa:

Ján Molnár, Devínska cesta 16, 841 04 Bratislav

– – – – – – – – – – – –

Okresné riaditeľstvo PZ v Bratislave IV

Obvodné oddelenie – Karlová Ves

Matejkova 5

844 22   Bratislava I

 

ČVS:ORP-744/KV-B4-2019

Věc: Sťažnosť proti uzneseniu

Dňa xx.xx.2019 som si prevzal Uznesenie ČVS:ORP-744/KV-B4-2019, zo dňa 25.11.2019 vo veci, podozrenie z prečinu Poškodzovanie cudzej veci podľa § 245 ods. 1 / Trestného zákona, ku ktorému skutku malo dôjsť tak, že neznámy páchatel‘ v priebehu noci od presne nezisteného času dňa 24.09.2019 do presne nezisteného času dňa 25.092019 v Bratislave na ul. Slávičie údolie na parkovisku cintorína prerezal neznámym spôsobom a predmetom palivové potrubie nachádzajúce sa na spodnej časti MV zn. Ford Mondeo Combi, fialovej farby, EČV: BL-874V0 , z ktorého vytieklo približne 2 1 nafty, pričom toto poškodenie zistil oznamovatel‘. p. Ján Molnár, nar. 11.06.1948, trv. bytom Devínska cesta 16, Bratislava po 10-15 min od naštartovania uvedeného vozidla, čím neznámy páchatel‘ spôsobil oznamovatel’ovi p. Ján Molnár škodu v presne nezistenej výške.

odovzdávam

Okresnému úradu v Bratislave, Odbor všeobecnej vnútornej správy, Tomášikova ul. č. 46, Bratislava, nakol’ko výsledky predprípravného konania preukazujú, že nejde o trestný čin, ale ide o skutok, ktorý by mohol iný príslušný orgán prejednať ako priestupok alebo iný správny delikt.

 

V prípustnej lehote do troch dní podávam sťažnosť z nasledovných dôvodov.

I.

Podľa § 2 ods. 10 Trestného poriadku „Orgány činné v trestnom konaní postupujú tak, aby bol zistený skutkový stav veci, o ktorom nie sú dôvodné pochybnosti, a to v rozsahu nevyhnutnom na ich rozhodnutie. Dôkazy obstarávajú z úradnej povinnosti.

II.

 • (1) Vyšetrovateľ ma nepredvolal na výsluch aby som veci upresnil, nakoľko při podávaní podnetu na Generálnej prokuratúre z dôvodov časovej tiesni prokurátora som nemohol hovoriť o druhej časti podnetu – nasadenie mikroorganizmov do strechy auta – s tým, že to môžem doplniť pri výsluchu, ktorý z úradnej povinnosti musí vyšetrovateľ polície vykonať a vypočuť ma. V závere uvádzam text plné znenie obsahu z podnetu na Generálnu prokuratúru.
 • (2) Teda v tomto mojom konkretnom prípade sa vyšetrovateľ vôbec nezaoberal s podozrením nástražneho systému, ktorý malo byť aj bolo ublížené na zdraví prostredníctvom – mikroorganizmov (escherischia Coli) zatial neznámych do strechy auta – nakoľko som vážne ochorel a bola mi spôsobená ujma na zdraví, čo môžem doložiť správami od urologa MUDr. Bruteniča v Karlovej Vsi, teda sa naplnilá podstata trestného činu ublíženia na zdraví pomocou nástražného systému.
 • (3) Vyšetrovateľ sa síce zmienil v odôvodnení o tomto podozrení vetami Dňa 19.11.2019 bolo vojdené telefonicky do kontaktu s oznamovatel’om p. Molnárom, ktorý bol dopytovaný na vzniknutú škodu, pričom uviedol, že má prerezané palivové potrubie a má napadnutý strop mikroorganizmami a uvedené vozidlo nedal opraviť a teda nevie uviesť výšku vzniknutej škody.“
 • (4) Vyšetrovateľ síce ďalej uviedol „Na tunajšej súčasti 00 PZ Karlova Ves bolo k predmetnej veci vyťažovaných viacero podozrivých osôb, ktoré sa však k jeho spáchaniu nedoznali a ani sa im ho nepodarilo preukázať. Rovnako sa od nich nepodarilo zistiť‘ žiadne nové skutočnosti, ktoré by viedli k objasneniu uvedeného skutku a tým aj k zisteniu jeho páchatel’a.“
 • (5) Vyšetrovateľ v tomto prípade nepostupoval tak, aby bol zistený skutkový stav věci, o ktorom nie sú dôvodné pochybnosti, a to v rozsahu nevyhnutnom na ich rozhodnutie. Dôkazy obstarávajú z úradnej povinnosti.
 • (6) Kedže nebolo vykonané odborné posúdenie poškodenia palivového systému súdny znalcom alebo aspoň obhliadkou v dielni polície, tak tiež nebolo vykonané odborné preskúmanie mikroorganizmov (escherischia Coli) ktorá rozožrala postupne celý strop auto nad telami a hlavou v spacej časti – nemožno hovoriť, že nie sú pochybnosti o zistení skutkového stavu.
 • (7) Z tohoto dôvodu aj ďalších nižšie uvedených je potrebné uznesenie dozerajúcou prokuratúrou zrušiť a vrátiť späť vyšetrovateľovi na dokončenie a vykonanie exepertíznych posudkov 1. Kto poškodil palivový systém, 2. Kto nainštaloval mikroorganizmov (escherischia Coli). 3. Vznikli tieto poruchy samovoľne alebo zásahom neznámeho páchateľa? Pokiaľ na tieto otázky nebude odpoveď nemožno podnet odmietnuť.

III.

 • (1) Vyšetrovateľ sa vo svojom odôvodnení zaoberal len časťou poškodeného palivového systému, ale jeho záver je neprofesionálny, lebo vôbec sa nezistilo, či bol poškodený náhodne alebo cielene a úmyselne, k takýmto záverom sa môže dopracovať len odtiahnutím vozidla do dielne a vykonania prehliadky jednak mechanikom ohľadne palivového systému a na strane druhej chemickou expertízou čo sa týka mikroorganizmov (escherischia Coli).
 • (2) Neobstojí rozsiahle tvrdenia vyšetrovateľa, že dôkazy si mám zaobstarať sám a sám si mám odtiahnuť auto…… v odôvodnené o.i. uviedol Právo obstarávat‘ dôkazy majú aj strany. Orgány činné v trestnom konaní s rovnakou starostlivosťou objasňujú okolnosti svedčiace proti obvinenému, ako aj okolnosti, ktoré svedčia v jeho prospech, a v oboch smeroch vykonávajú dôkazy tak, aby umožnili súdu spravodlivé rozhodnutie.“
 • (3) Disponujem s dôkazmi od urológa MUDr. Bruteniča, že som vážne ochorel a práve následkom mikroorganizmov (escherischia Coli).
 • (4) Nemôže vyšetrovateľ tak vážne okolnosti odkázať len na neschopnosť vozidla zúčastniť sa cestnej premávky jako uviedol v odôvodnení o.i. „Nespôsobilosť vozidla na prevádzku v cestnej premávke je, ked‘ prevádzkovateľ‘ vozidla nesmie v cestnej premávke prevádzkovať vozidlo, ktoré……. 1-6 definícii…)
 • (5) Záverečné hodnotenie s poukazom na rôzne poriadkove predpisy a odovzdanie věci na Okresný úrad, Odbor všeobecnej vnútornej správy, na prejednanie priestupku (viči mne oznamovateľovi) je nedôvodné a v tomto prípade nezákonné.

IV.

Nad rámec uvádzam, že vyšetrovateľ sa vôbec nezaoberal mojimi prílohami, ktoré som odovzdal na Generálne prokuratúre, menovite 1. Pokus o zmier – vrátenie motorového vozidla určené predávajúcej Ivety Kxxxxxx ako aj upozornenie – Podanie žaloby a trestného oznámenia, ktoré preukazovali podozrenie z tr. Činu podvodu uvedením do omylu „uvádzalu okolnosti, ktoré neboli v súlade so skutočným stavom věci“, nielen ohľadne technického stavu, jazdenia s vozidlom ohrozujúcim bezpečnosť cestnej premávky ale hlavne aj ohľadne mikroorganizmov (escherischia Coli).

Odpis:

Mimoriadné nebezpečenstvo.

Vozidlo začalo vykazovať mimoriadne nebezpečenstvo, ktoré pri kúpe nebolo absolútne viditeľné, ale po 7 dní začalo padať čalunenie strechy, od chýbajúcej úchytky každý deň niekoľko centimetrov až úplne čalunenie padlo a museli sme ho pripevniť fyzicky mechanickym šroubom. Je podozrenie, že bolo buď úmyselne alebo neúmyselne napadnuté neznámym živým organizmom, ktorý postupne vyžieral strechu. Kedže sme prespávali v uvedenom aute, museli sme prespávanie ukončiť z dôvodov obavy o napadnutia neznámymi mikroorganizmami.

Návrh na dokazovanie: Žiadame OČTK aby na náklady predávajúcej dal vypracovať znalecký posudok, čo sa vlastne s požieraním čalunenia na streche. Či to bol úmysel s politickým podtextom, nakoľko som kandidoval na post prezidenta, alebo len náhoda.

V.

Vzhľadom na vyššie uvedené skutočnosti aj na to, že som utrpel vážne poškodenie zdravia a do dnešného dňa som neni vyliečený mikroorganizmov (escherischia Coli) a poškodenie zdravia opatrovanej Rene Molnaru čo by malo byť predmetom skúmania žiadame dozerajúcu prokuratúru, aby uznesenie vyšetrovateľa ČVS:ORP-744/KV-B4-2019   zo dňa 25.11.2019

z r u š i l a

A vrátila vec na došetrenie a doplnenie dokazovania a následne opätovného rozhodnutia o veci podozrenia nielen z poškodzovania cudzej veci, ale hlavne poškodenia zdravia oznamovateľovi nástražným systémom – nasadenia mikroorganizmov (escherischia Coli) do strechy auta, a nástražným systémom v štádiu prípravy alebo nedokonaného trestného činu „upálenia“ v aute!

S pozdravom

Ján Molnár, oznamovateľ

Priloha:

Text originalu podnetu na Generálnu prokuratúru

Dnešného dňa som sa dostavil na Generálnu prokuratúru SR bez predvolania za účelom podania trestného oznámenia na neznámeho páchateľa, ako aj Ivetu Kxxxxx. bytom Šaľa. ulica ČSL armády 18. Na d’alšich neznámych páchateľov, pravdepodobne z prostredia SIS.

Podávam to dnes, pretože si myslím. že treba čo najskôr zaistiť vozidlo. ktoré môže byť predmetom nástražného systému a podrobil ho expertízou. pokiaľ ho neznámy páchateľ resp. páchatelia nepodpália vzhľadom na unikajúce palivo. Zatiaľ chcem uviesť stručne. nakoľko prikladám podnet. v ktorom podrobne popisujem relevantné skutočnosti. Ďalej prikladám poslednú výzvu pre Ivetu Kxxxxxxx, z ktorej sa OČTK dozvie d’alšie informácie, takisto pokus o zmier a splnomocnenie od OZ Dúhový chameleón, ako aj dôležité záznamy z technickej a emisnej kontroly. K meritu veci uvádzam, že je dôvodné podozrenie, že neznámy páchateľ mi poškodil palivový systém, na vozidle FORD MONDEO Combi, ŠPZ BL 874 VO. Jeho cieľom bolo, aby počas noci z 24 na 25.9.2019 podpálil auto a v ňom sme uhoreli, nakoľko vedia, že prespávam v tom vozidle (má combi úpravu) aj s mojou opatrovanou družkou René Molnáru. Na túto úvahu sme prišli tak, že v tomto aute sme ncspávali mesiac predtým, nakoľko sme boli na turné po Slovensku iným autom. Ked‘ sme sa vrátili z turné, chceli sme prespať v uvedenom aute a preto som ho naštartoval, aby som ho predohrial. Páchatclia. ktorí nás dlhšiu dobu sledujú vedeli, žc večer pred zaspaním zapálim motor na 10 — 15 minút. aby kúrenie vyhrialo priestor auta a mohli sme zaspávať v teple. V tento inkriminovaný, deň po zložitom naštartovaní, som zistil, že po tých 10 — 15 minutách bolo cítiť naftu, tak som sa pozrel pod auto a zistil som, že cícerkom vyteká z presne neurčitého miesta nafta. Podotýkam, že predtým som bol na technickej kontrole a auto ncmalo túto vadu. Pri lepšom skúmaní som zistil, že bolo prerazané potrubie násilím. Z tohto dôvodu mám podozrenie, že neznámi páchatelia počítali s tým, že si toho nevšimnem, riadne zaspíme, cez noc máme pootvorené okienka, skrz kyslík a preto teoreticky nás mohli uspať‘, aby sme nezacítili požiar, nakoľko vytieklo za tých 10 — 15 minút vyše 2 litrov nafty. Je to presne také množstvo, ktoré pri podpálení by zapálilo celé auto. Samozrejme sme sa báli zavolať‘ políciu, lebo sme boli vystrašení. Vediem veľa právnych sporov s dražobnými mafiami, ktorí mi ukradli rodinný dom a o ktorých trestných oznámeniach nie je definitívne rozhodnuté. Figuruje tam veľa ľudí. Mám pocit, že nás týmto konaním s družkou chceli fyzicky zlikvidovať, s prihliadnutím na to, že družka René Molnáru podala 20.9.2019 na GP SR trestné oznámenie na Jána Slotu za znásilnenie a navádzanie likvidácie mojej rodiny. Co sa im aj podarilo, nakoľko z týchto dôvodov som bezdomovec. Ostatné podrobnosti sa príslušné OČTK dozvedia z týchto podaní. ktoré prikladám ako prílohu.

To je všetko čo chcem dnes k veci uviesť. Vypovedal som pravdu, nezamlčal som žiadne podľa môjho názoru podstatné skutočnosti. Zápisnica bola nahlas diktovaná, prečítaná, oznamovateľ svojim podpisom potvrdzuje správnosť obsahu zápisnice. Jedno vyhotovenie zápisnice bolo odovzdané oznamovateľovi.

Ukončenie zápisnice o trestnom oznárnení o 14.25 hod.

Prokurátor: Mgr. Peter Užák

 

Príloha: Blogy:

https://blog.hlavnespravy.sk/author/kanndidat/

 

Prosím upriamiť pozornosť na tento blog, ktorým preukazujem prenasledovanie!!!!

https://blog.hlavnespravy.sk/14033/dalsi-otvoreny-list-prezidentke-zuzane-caputovej-ak-nemozete-odvolat-generalneho-prokuratora-vyzyvam-vas-na-otvoreny-dialog/

Ďalší otvorený list prezidentke Zuzane Čaputovej, „ak nemôžete odvolať generálneho prokurátora vyzývam Vás na otvorený dialóg“

Nie vlastnou vinou som bezdomovec ale následok prenasledovania!!!!!!

Už sa preukázalo, že Šufliarský bol spojenec s Kočnerom, a na jeho príkaz zo SMER-u mi ukradli rodinný dom za to, že som si dovolil zachrániť si život a život mojej rodiny a detí a zavčasu som utiekol do Švajčiarska a tak som unikol podsvetiu, ktoré dostalo ponuku jeden milion za moju likvidáciu, verím, že príde doba kedy sa to ešte všetko vysvetlí a vinníci budú exemplárne potrestní!!!

Na záver len toľko, čítajte každodenné aktualizované nové a nové interaktívne komentáre, zajtra 1. Pochybný pôvod Kiskovho bohatstva je stále aktuálny! 2. Nové správy z Kočnerovej Threermy… 3. Bude vojna s Ruskom?

 —————————————————————————

Raiffeisen bank:

SK 60 1100 0000 0080 1511 3207

Vyzývam každého človeka na Slovensku, ktorí sa cíti byť v ohrození alebo už bol poškodený týmto systémom aby sa pridal do skupiny na FB.

https://www.facebook.com/groups/1143801575828319/?ref=bookmarks

Minúta ticha – pre všetky obete po roku 1989!

Kde prirodzené právo prehráva nad papierovým právom, treba aby rozhodli občania v ľudovom referende!

Ešte raz na záver:

Bude nás 1.000.000 (milión) ľudí, ktorí nevolili Čaputovú? A podpíšu petíciu za jej odvolanie

Linka na petíciu: https://www.peticie.com/a/228130

https://www.peticie.com/vyhlasenie_neplatnosti_prezidentskych_volieb_v_roku_2019_a_ich_opakovanie

Linka na Facebook: https://www.facebook.com/groups/637031686760444

Podpíšte a preposielajte priatelia!!!!

Toto som zabudol… naša nádej….

Eldorado

https://www.youtube.com/watch?v=ZqK8BXbh7yg

Mohli mi ukradnúť dom, majetok, pohľadávky ale to, že mi ukradli syna to im nedarujem!!!!

Pridajte sa do skupiny na FB :

https://www.facebook.com/groups/2356323937918017/?ref=bookmarks

——————————————-

Volebné prieskumy a realita: Ak by sa tento víkend konali parlamentné volby podľa agentúry NÁVRAT by dopadli takto!

Publikované 29.11. 2019 o 15:46 Karma článku: -0.16 Počet pozretí: 6424 Počet komentárov: 77

Zákaz zverejňovania prieskumov poradia získaných hlasov v parlamentných voľbách zo 14 dní na 50 dní prináša mnoho zaujímavých špekulácii. Jedni tvrdia, že je to protidemokratické a druhý tvrdia, že je to správne, lebo volič sa nemá riadiť očami ale rozumov a tretia skupinka hovorí, že prieskumy by sa mali úplne zrušiť aby sme donútili občanov zamýšľať sa nad volebnými programami.

Při zbieraní podpisov pod listinu ľudí, ktorí súhlasia so vznikom politickej strany NAVRAT sme hľadali aj odpovede ako by volili občania, keby sa voľby uskutočnili tento víkend. Ľudí sme oslovovali hlavne v Bratislave v Mlynskej doline kde bola prevažne skupina mladých študentov, ale aj pni obchodných centrách Eurovea, Polus center, Aupark, Bory ako aj v centre na obchodnej ulici a inde. Odpovedali občania skôr z tej chudobnejšej vrstvy, nakoľko bohatí sa nám takmer vysmiali do tváre za Návrat k sociálnym hodnotám.

Ide teraz o to, že koľko je chudbnejších a koľko bohatších a koľko percent vôbec nechodia voliť, lebo neveria žiadnej politickej strane a teraz by eventuálne išli voliť.

Harabinova Vlasť zaujala, lebo ľudia poznajú, že vedel pomenovať činy politikov a kriticky ich aj verne zdôvodňoval, jeho videa pozná väčšina oslovených ľudí. Jeho nevýhodnou je len jeho komunistciká minulosť a účasť vo vláde za čias Vl. Mečiara.

Mečiarova liga sa páčila najmä u tých starších, ktorí si ho pamäpatli z čias tvorby Slovenského štátu a drukovali mu za jeho úsilie nezapredať Slovensko do zahraničia, ale viac menej „darovať“ ho slovenským podnikateľom.

Chmelárovi socialisti zaberali najmä u mladých ľudí z chudobnejších vrstiev, ktorým sa páčilo, že konečne niekto vytvoril stranu podľa vzoru Európskeho parlamentu, kde socialisti zaujali popredné miesta. Jeho nevýhodou, je pozitívny vzťah k LGBT a tak trochu cudzinecký výzor.

Návrat Molnára bol pre mnohých šok, lebo len málokto by sa chcel vrátiť do starých socialistických koľají, ale po vysvetlení, že nejde o vrátenie sa do minulého režimu ale ide o navrátenie hodnôt, česť, mravnosť a návrat k všetkému čo nám zobrali, ukradli, návrat k ľudským hodnotám, návrat k sociálnym istotám, návrat k mravnosti, čestnosti a morálnosti, návrat k štátu v ktorom bude platiť zásada „Láska mier a bezpečie“

ZOPAKUJME SI ČO

 

NÁVRAT PONÚKA

Návrat k všetkému čo nám zobrali, ukradli, návrat k ľudským hodnotám, návrat k sociálnym istotám, návrat k mravnosti, čestnosti a morálnosti, návrat k štátu v ktorom bude platiť zásada „Láska mier a bezpečie“ zakotvené v Spoločenskej zmluve s každým občanom, ktorý dovŕši 15 rokov „Princíp všeobecného zákonodarstva“ v ktorom budú zakotvené všetky práva a povinnosti, pretože my už vieme, že nad zlatom a bohatstvom je múdrosť a uvážený čin, že spravodlivosť nie je ďaleko, ale úplne blízko – v srdciach a našom myslení – že základom je sloboda, pravda a porozumenie. Nosíme to v sebe, a pýtať sa na ne je naša prirodzená povinnosť!!! KTO SA PRIDÁ? Registrácia len cez reálny účet – požiadaj! (ako ochrana proti anonymným darebákom)

Programové tézy:

  1. Základný príjem pre každého, 2. Amnestia exekúcii (1 milion ľudí) 3. Rozpustenie SIS, NR SR a vlády z podozrenia spolupráce s mafiami, 4. Nové parlamentné voľby s novými pravidlami, 5. Predstavovanie kandidátov zdrama vo verejných médii, 6. Zasadenie sa za neutralitu a vystupenie z NATO, 7. Zákony v prospech občanov a nie finančných oligarchov (vid zákon o dobrovolných dražbách – v realite nedobrovolne), 8. Moc v rukách občanov sfunkčením referenda 9. Nové zákonodarstvo v prospech pracujúcich a nie zlodejov čo len rozmnožujú ukradnuté peniaze 10. Nové tresty – verejnej hanby – za korupčnícstvo, zlodejinu a ďalšie……   STOP MIGRANTOM!

 

Záver:

Preto sa prikláňame, že zákaz zverejňovania prieskumov dní pred voľbami je správne, alebo ako vidíte v tom našom prieskume sa vôbec do parlamentu nedostanú Kiskovci a spol, čo nemusí byť pravda, lebo záleží na vzorke ľudí, ktorú oslovíte.

Jedno je isté pokiaľ budú voľby tajné dovtedy bude existovať manipulácia a podvody. Mali by byť verejné, veď je demokracia a nikto by nemal byť prenasledovaný za svoj politický názor.

Prosba:

Po pravde povedané nemiáme ešte tých predpísaných tisíc podpisov, posledný deň je nedeľa do hodine, kto s nami súhlasí, nech podpíše petíciu a zašle na adresu a dajte podpísať aj svojí susedom.

Petícia.

Druhá strana petície (tlačte spolu)

Klasiká naša výzva:

bank:
SK 60 1100 0000 0080 1511 3207

Vyzývam každého človeka na Slovensku, ktorí sa cíti byť v ohrození alebo už bol poškodený týmto systémom aby sa pridal do skupiny na FB.

https://www.facebook.com/groups/1143801575828319/?ref=bookmarks

Minúta ticha – pre všetky obete po roku 1989!

 

Kde prirodzené právo prehráva nad papierovým právom, treba aby rozhodli občania v ľudovom referende!

Ešte raz na záver:

Bude nás 1.000.000 (milión) ľudí, ktorí nevolili Čaputovú? A podpíšu petíciu za jej odvolanie

Linka na petíciu: https://www.peticie.com/a/228130

https://www.peticie.com/vyhlasenie_neplatnosti_prezidentskych_volieb_v_roku_2019_a_ich_opakovanie

Linka na Facebook: https://www.facebook.com/groups/637031686760444

Podpíšte a preposielajte priatelia!!!!

Toto som zabudol… naša nádej….

Eldorado

https://www.youtube.com/watch?v=ZqK8BXbh7yg

Mohli mi ukradnúť dom, majetok, pohľadávky ale to, že mi ukradli syna to im nedarujem!!!!

Ďakujem za solidaritu pri hľadaní lacného ubytovania v Bratislave pre dve osoby, stále prespávame v aute a ide zima…..

Nie vlastnou vinou som bezdomovec ale následok prenasledovania!!!!!!

Už sa preukázalo, že Šufliarský bol spojenec s Kočnerom, a na jeho príkaz zo SMER-u mi ukradli rodinný dom za to, že som si dovolil zachrániť si život a život mojej rodiny a detí a zavčasu som utiekol do Švajčiarska a tak som unikol podsvetiu, ktoré dostalo ponuku jeden milion za moju likvidáciu, verím, že príde doba kedy sa to ešte všetko vysvetlí a vinníci budú exemplárne potrestní!!!

Pridajte sa do skupiny na FB:  https://www.facebook.com/groups/2356323937918017/?ref=bookmarks

________________________________________

BLESKOVÁ SPRÁVA: Máme na to 7 dní aby sme zozbierali najmenj 10 tisíc podpisov od občanov, ktorí súhlasia so vznikom (internetovej) politickej strany NÁVRAT k myšlienkam Alexandra Dubčeka

 Publikované 22.11. 2019 o 15:15  Karma článku: 1.85  Počet pozretí: 1080  Počet komentárov: 77

Alexander Dubček zomrel následkom autohavárie, ktorá nebola do dnešného dňa riadne a zodpovedne vyšetrená a ostali otázniky nad úvahami, že nešlo o náhodnú haváriu, ale „sofistikovanú“, teda bol rafinovane zavraždený aby nemohol ako potencionálny prezident presadiť po roku 1989 tzv. „nežnej revolúcie“ vylepšené spoločenské zriadenie Socializmus s ľudskou tvárou.

Foto koláž dostupných na internete a text autora blogu

Myšlienka vznikla po poslednej kvapky, ktorou sa prelial pohár trpezlivosti „Fico vládol za výdatnej podpory Kočnera“ alebo „Fico bol šéfom Kočnerovi“, ľahko sa im vládlo z nakradnutých peňazí, kým mne stroskotalo vydavateľstvo a politické hnutie HSP z dôvodov nevymožiteľnosti práva, založené na konšpiráciách (Firma LC Print mi dlhuje vyše 2,5 mil euro) krádeže môjho rodinného domu, rozvrátenie manželstva a krádeže môjho syna Michala, tak to už stačilo – treba radikálnu ZMENU.

Priatelia, na sociálnej siete vznikla od niekoľkých skupín a tisícok ľudí požiadavka návrat k socializmu, ktorý síce mal svoje muchy (fronty na banány) ale veľa výhod (sociálne istoty, žiadne bezdomovstvo a nezamestnanosť, žiadna chudoba….) chytil som sa tej myšlienky spolu s priateľmi a ideme urobiť „hókus pokus“ za 7 dní založiť novú „internetovú“ politickú stranu pre všetkých, ktorí pravidelne nechodia voliť, je nás vyše 40% oprávnených voličov, ak sa nám podarí im oznámiť túto alternatívu tak zvíťazíme. Určite to nie je návrat k direktívnemu riadeniu minulého režimu. Bude to návrat k pilierom socializmu (povinnosť pracovať, zákaz špekulácie, živnosť len pre rodiny, zákaz vykorisťovaniu, tresty za podvody, doživotné za megapodvody a výnimočné za vlastizradu ….) a to dobré z demokracie (nové voľby, nové národné výbory, priama demokracia, štátne podniky, obmedzené súkromné vlastníctvo len podľa osobnej potreby…..)

Teraz je to len otázka urýchleného podania informácii:

  1. Idea politickej strany
  2. S kým áno a s kým nie
  3. Organizačne pokyny
  4. Získanie najmenej 10 tisíc podpisov pod petíciu či zoznam
  5. Navrhnúť kandidátov cez internet

Krátko o každom bode (budeme používať skeny aby bolo viac základných informácii). Jedná dôležitá informácia, ktorá u každého bude dôležitá, určite nechceme návrat k direktívnemu riadeniu jednej (predtým komunistickej a teraz sociálne) strany jako v minulom režime. To nie je návrat k socializmu ale prienik medzi dobrými vecami za socializmu a dobrými slobodami prostredníctvom demokratických princípov. Program strany vypracovaný pre každé ministerstvo a štátny aparát nájdete na tomto dočasnom webe, ktorý je vo výstavbe.

www.navratsr.sk (zakladáme ho)

  1. Idea politickej strany (môžete šíriť obrázok v jpg)
  1. S kým áno a s kým nie:

Áno s Chmelárom Socialisti.sk okrem LGBT, to nie základom je rodina muž a žena, viac nedovolíme, súkromne si každý nech robí v medziach slušnosti a dobrých mravov ale žiadne zoštátnenie rodiny rovnákeho pohlavia. U chmelára sa nám páčia tézy V prvom rade však chceme nahradiť kapitalizmus demokratickým zriadením, v ktorom má verejný záujem prednosť pred súkromným ziskom. Úlohou ľavice nie je robiť charitu pre chudobných a rozdávať im drobné, ale programovo znižovať nerovnosti. Iba tak vytvoríme systém, v ktorom oligarchovia nebudú mať šancu ovládať svet.

Presadiť výraznejšie progresívne zdanenie, obmedziť množstvo peňazí vo volebných kampaniach, vyhnať biznis z verejných služieb – to je cesta, ktorá posilňuje demokraciu. Koristnícky kapitalizmus nie je cestou k ľudskej dôstojnosti, ochromuje našu ľudskosť, zvyšuje sebectvo a ničí planétu. Tí, ktorí držia v rukách moc, sa ju napokon budú snažiť udržať aj za cenu fašistických metód, ako sme to videli v Čile. Takže naším cieľom je poraziť kapitalizmus a zabrániť fašizmu. To sú spojené nádoby.“

Určite NIE s praicovou „skupinkou“ okolo podvodníka Kisku, ktorí sa obrátili chrbtom k občanovi a čelom k svojej mafii skrývajúci sa pod názvom „Za slušné Slovensko“ Je to veľká armáda úžerníkov, vypalovačv a podvodníkov…..

Harabinova VLASŤ – ÁNO – vyhlásenie je pre nás prijateľné – úryvok: Nemôžem byť bokom

Harabin uviedol, že je jeho povinnosťou, aby išiel do zápasu o zmenu, pretože ide o „našu vlasť“. „Cítim, že už nemôžem zostať bokom,“ povedal Harabin. Do volieb vstupuje ako líder strany Vlasť. Na začiatku uviedol, že Slovensko je v zlom stave, na krajinu sa valí kríza, hovoril o všadeprítomnej korupcii a nerovnosti v odmeňovaní v príjmoch. Politická strana Vlasť je podľa neho návrat ukradnutej vlasti „do rúk normálnych ľudí, to je právo, poriadok a spravodlivosť pre každého“.

„FEŤÁCI A PEDOFILI“ NESMÚ RIADIŤ NAŠU VLASŤ

Harabin uviedol aj dôvody, prečo opäť vstupuje do politiky. „Pretože dnes ide o našu vlasť. Ide o to, či sa zmierime s tým, že nám ju ukradli zlodeji a politická kasta, ktorá nám zasahuje do života a či im ju necháme, alebo či to zmeníme a vezmeme si ju späť,“ uviedol s tým, že pre každého musí platiť rovnaký princíp „padni komu padni“. „Len vtedy sa pohneme dopredu, budeme lepšie a dlhšie žiť a porazíme krízu.“

Do politiky vstupuje, „aby mohol prispieť k tomu, aby v našej vlasti začala platiť vláda zákona a aby sme našu ukradnutú domovinu vrátili tým, komu vlasť má patriť – ľuďom a nenechali ju zlodejom, kšeftárom a politickej kaste“. Ako členov tejto kasty menoval Andreja Kisku, Miroslava Beblavého, Michala Trubana, ale aj Roberta Fica, Andreja Danka a Bélu Bugára. Tvrdil, že „feťáci a pedofili“ nemôžu a nesmú riadiť našu vlasť. Súčasní lídri nových strán nie sú podľa neho alternatívou.“

ÁNO- Naše volby (z FB)

 1. Kto sme? – Radovi obcania ktori uz maju dost 30r diktatury polit.stran spojenych s rozkradanim a postupnym likvidovanim nasho naroda. 2. Co chceme?- Zmenu polit.systemu. Zastupitelska demokracia u nas totalne zlyhala lebo vsetky polit.strany za poslednych 30r ju zneuzili vo svoj prospech a zapricinili ekonomicky, kulturny a moralny upadok nasho naroda.3. Ako to chceme dosiahnut?- V demokratickych volbach. Teda ziadna revolucia, ziadna anarchia, ziadne nezmyselne referendum ktore je nastavene tak aby znemoznilo nam obcanom nieco presadit. Teda my obcania si musime zalozit svoju polit.stranu, ktorou vo volbach masivne podporime a po ziskani vacsiny v parlamente zmenime clanok ustavy o zastupitelskej demokracii a odhlasujeme prechod na priamu demokraciu a bez polit.stran. Hned dalsi krok bude vypisanie novych volieb ale uz bez polit.stran. ( podrobne info najdete na :www.nasevolby.sk). Dost bolo,, hry“ na demokraciu. Pridajte sa a spolu to zmenime.

3. Organizačne pokyny

Do 7 dní třeba vynaložiť maximálne úsilie prostredníctvom socialnych sieti, informovať občanov a naších zámeroch

4. Získanie najmenej 10 tisíc podpisov pod petíciu či zoznam

  1. Navrhnúť kandidátov cez internet

Kandidátom môže byť každý od robotníka, roľníka, úradnika, štátneho zamsetnanca, každý kto pošle najmenj 10 podpísaných petičných hárkov alebo vlastnoručne vyrobených zoznamov aj s jeho fotografiou.

O 7 dni uzatvarame kandidátku, potom bude na nás akú reklamu použijeme aby sa o tejto novej politickej strane, ktorá je určená hlavne pre tých, ktorí pravidelne nechodili voliť, lebo teraz majú alternatívu a třeba urobiť všetko pre to aby sa o tejto možnosti dozvedelo celé Slovensko.

Raiffeisen bank:
SK 60 1100 0000 0080 1511 3207


Vyzývam každého človeka na Slovensku, ktorí sa cíti byť v ohrození alebo už bol poškodený týmto systémom aby sa pridal do skupiny na FB.

https://www.facebook.com/groups/1143801575828319/?ref=bookmarks

Minúta ticha – pre všetky obete po roku 1989!

Kde prirodzené právo prehráva nad papierovým právom, treba aby rozhodli občania v ľudovom referende!

Ešte raz na záver:

Bude nás 1.000.000 (milión) ľudí, ktorí nevolili Čaputovú? A podpíšu petíciu za jej odvolanie

Linka na petíciu: https://www.peticie.com/a/228130

https://www.peticie.com/vyhlasenie_neplatnosti_prezidentskych_volieb_v_roku_2019_a_ich_opakovanie

Linka na Facebook: https://www.facebook.com/groups/637031686760444

Podpíšte a preposielajte priatelia!!!!

Toto som zabudol… naša nádej….

Eldorado

https://www.youtube.com/watch?v=ZqK8BXbh7yg

Mohli mi ukradnúť dom, majetok, pohľadávky ale to, že mi ukradli syna to im nedarujem!!!!

Ďakujem za solidaritu pri hľadaní lacného ubytovania v Bratislave pre dve osoby, stále prespávame v aute a ide zima…..

Nie vlastnou vinou som bezdomovec ale následok prenasledovania!!!!!!

Už sa preukázalo, že Šufliarský bol spojenec s Kočnerom, a na jeho príkaz zo SMER-u mi ukradli rodinný dom za to, že som si dovolil zachrániť si život a život mojej rodiny a detí a zavčasu som utiekol do Švajčiarska a tak som unikol podsvetiu, ktoré dostalo ponuku jeden milion za moju likvidáciu, verím, že príde doba kedy sa to ešte všetko vysvetlí a vinníci budú exemplárne potrestní!!!

Pridajte sa do skupiny na FB: https://www.facebook.com/groups/2356323937918017/?ref=bookmarks

2 odpovede na „Blogy“

 1. Komenty:

  Utorok 26.11.19 INTERAKTIVNY KOMENT:
  Ľuboš Blaha: „Porovnal som bývalý režim s dnešným kapitalizmom. Slniečka z toho trafí šľak“
  Ľudkovia, třeba si to pozrieť a to boli len základné globálne porovnania
  Blogerský názor:
  Ako vidite a počujete nie som sám, ktorý hovorí, že za socializmu bolo lepšie aj keď sme museli čakať v rade pred tuzexom (mohli len bohatí) a čakať na banány, ale ato sme mali neuveriteľne množstvo výhod, tak ako spomínam v blogu, medzi tie najvýznamnejšie určite patrili sociálne istoty (dnešní podnikatelia to podceňujú) právo a povinnosť pracovať (dnešní podvodníci nemusie) a hlavne zákaz špekulácie, čo by pre dnešných podnikateľov znamenalo krach, nakoľko dnešnuý biznis funguje na báze kúpim lacnejšie a predám drahššie!!!!!
  Redakcia HS blokuje odkazy, takže som dal medzery, dajte do prehliadača a zrušte medzery…..
  htt ps : / / w ww . y o u t u b e .c o m /watch?v=ASAi7lV5pHQ&feature=share&fbclid=IwAR2JF-zMuyjSUARmEEsBqcDFFrF9Ln3hWOEnveXuFfqheAWwQxIB60jvwOA&has_verified=1

  Pondelok 25.11.19 INTERAKTIVNY KOMENT: Kde sa podel zlatý poklad SR z Matice Slovenskej…… Odkiaľ má Progresívne Slovensko toľko peňazí, že dokážu si kupovať hlasy????

  Exšéf Matice slovenskej chcel predať Národný poklad
  https://plus7dni.pluska.sk › domov › exsef-matice-slov…
  1. 9. 2012 – Jozef Markuš sa ako predseda Matice slovenskej pokúšal predať zlatú … Zlatý poklad v trezoroch Národnej banky tvorí väčšinu slovenských
  Kam sa podel národný poklad? | Nový Čas
  https://www.cas.sk › Správy › Domáce správy
  8. 5. 2013 – Nadácia MS vedená šéfom Matičiarov Jozefom Markušom … „Finančné aktíva nie sú stratené, prebieha konkurzné podanie … Na Zlatý poklad prispelo vyše 100 000 občanov, za rodinné klenoty … Babiš vyjadril podporu územnej celistvosti Ukrajiny: Odsúdil anexiu Krymu Babiš odsúdil anexiu Krymu.
  OTEC A DCÉRA :… – Prieskumná Agentúra PEGAS | Facebook
  https://www.facebook.com › posts
  Markuš – exšéf Matice slovenskej – odsúdený za stratenie slovenského poklad … Verili, že tak prispejú na Národný poklad, ktorý mal slúžiť na podporu národnej … Jozef Markuš sa snažil s vyzbieraným zlatom od začiatku živo obchodovať.
  Správca Matice slovenskej Maroš Smolec: Uvidíme, koľko …
  https://www.parlamentnelisty.sk › arena › monitor › S…
  25. 12. 2016 – Aký konkrétny čin J. Markuš ako dlhoročný predseda národnej ustanovizne spáchal? Bývalého predsedu Matice slovenskej odsúdil Okresný súd Bratislava 3 z … lebo nie je známe, koľko sa zo zlatej časti pokladu zachovalo.
  Blogerský názor: Kauza Kočner odhalila prepojenie podsvetia so štátnou mocou teraz keď sa píše rok 2019, ako to bolo v rokoch 2012-2013 kedy sa vyviezla veľká časť zlatého pokladu, dokonca nejaký fotograf spoza plotu urobil fotografiu…. Vtedy pan Mečiar vyhlásil, že áno Slovenská rpeubika ide zhodnotiť na dúbrú úrokovú sadzbu časť nášho zlatého pokladu. Odvtedy som len počil, že syn pána Mečiara podniká s nehnuteľnosťami v USA….. Jako Kiska a progresívci sa dostali k peniazom, o tom hovorí obrázok! V roku 2017 uverejnil dnes24 článok s nadpisom“ Česi sa zabávajú na ukradnutom Národnom poklade!!!!! Pridajte názor miesto ohovárania mojej osoby!!!!

  Nedeľa 24.11.19 INTERAKTIVNY KOMENT: Nech Denník N preverí Kiskov biznis so zbraňami. Ten chlap bohatol ako posledná špina, reaguje Blaha…..
  Slovenské médiá na jeseň roku 2010 s odvolaním na panafrický týždenník Jeune Afrique informovali, že armáda v meste Nola na juhozápade Stredoafrickej republiky zatkla občanov Slovenskej republiky. Vojaci mužov zatkli vo chvíli, keď si nakladali dve debny so zbraňami a muníciou. Po zatknutí ich odzbrojili a previezli do hlavného mesta Bangui, kde boli umiestnení do ciel na miestnom veliteľstve. Dvom mužom sa podľa denníka podarilo utiecť. Dôvod ich úteku bol doteraz neznámy.
  Objasnenie tejto udalostí po takmer desiatich rokoch ponúkla bývalá slovenská diplomatka Ing. Iveta Michalíková, ktorá 13. novembra 2019 v relácii Dopoludnie na InfoVojne s Adrianom sprostredkovala vlastné svedectvo, ale aj svedectvo ďalšej osoby, ktorá v súčasnosti z obavy o vlastnú bezpečnosť nemôže za súčasných podmienok v prípade svedčiť.
  MIMORIADNE: Bolívijský senát zrušil víťazstvo volieb prezidenta Evo Moralesa
  Bolívijský senát prijal zákon, ktorý vyhlasuje prezidentské víťazstvo Evo Moralesa za neplatné. Návrh zákona tiež otvára dvere novým prezidentským voľbám.
  Blogerský komentár: Kiska mal byť dávno v base, že to tak nie je preukazuje, že štát stále pracuje na pricipe úplatkov a ke ď mohli v Bolícii zrušiť platnosť prezidentských volieb, prečo sme my nezrušili voľbu Čaputovej , keď padol tieň podorenia z ich „neférovosti ( podvodné tvrdenia o jej kariere a podozrenie z falšovanie s volebnými preukazmi)
  Koment Sprostý potkan , Ján Benčík, 0949833084 …..

  Sobota 23.11.9 INTERAKTIVNY KOMENT: TAJNÁ DOHODA! Fico kryl Kočnerovi chrbát, ….. alebo MIMORIADNE: Fico bol Kočnerov šéf! TU je dôkaz…. Alebo Ako to zbabrať na Andreja…. Dôkazy o tom, že politici hrajú divadlo len aby nemuseli predstavovať aké sú vízie keď začnú vládnuť!!!
  1. TAJNÁ DOHODA! Fico kryl Kočnerovi chrbát
  Marian Kočner na ďalšej nahrávke hovorí o tajnej dohode s Robertom Ficom (Smer-SD).
  Marian Kočner si začiatkom septembra 2015 nahral rozhovor s podnikateľom Michalom Suchobom. Témou ich stretnutia bol aj vtedajší premiér Robert Fico.
  Blogerský komentár: Ľahko sa im vládne za naše peniaze daňových poplatníkov!!!
  2. MIMORIADNE: Fico bol Kočnerov šéf! TU je dôkaz
  Podľa komunikácie Mariana Kočnera a Norberta Bödöra cez Threemu bol Bödör v kontakte s Robertom Ficom aj Robertom Kaliňákom.
  Toto nie je novinárske hodnotenie, takto analyzuje komunikáciu Mariana Kočnera a Norberta Bödöra cez šifrovanú aplikáciu Threema policajný vyšetrovateľ v oficiálnej správe: „Je zrejmé, že Kočner koná spoločne s Norbertom Bödörom v prospech politickej strany Smer.
  3. Ako to zbabrať na Andreja.
  Ako sa lídri opozičných strán snažia tváriť, že im ide o dobro Slovenska.
  Včera sa pokúšali vytvoriť tzv. blok zmeny, aby ukázali, že pre “vyššie” dobro sa vedia spájať. Nešlo o žiadne dobro, šlo o prevzatie moci v priamom prenose. Šesť kohútov na jednom dvore nemá šancu nielen v bežnom živote, ale ani v tom politickom
  Kiskovci chceli nechať Čierneho Petra svojim konkurentom.
  Bónus: Nech Denník N preverí Kiskov biznis so zbraňami. Ten chlap bohatol ako posledná špina, reaguje Blaha na medializované zatknutie exprezidenta v Stredoafrickej republike

  Jadro blogu: Vízie NÁVRAT-tu sú jasné a zreteľné, o.i.:

  Pridajte sa do skupiny NAVRAT, vytlačte petíciu, dajte podpísať Vy + 14 susedov a pošlite naspôť – SPOLU TO DOKÁŽEME
  Pridajte sa do skupiny na FB: https://www.facebook.com/groups/2356323937918017/?ref=bookmarks

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *