Konšpirácia Hlavných správ – kokotizmus je normálne oslovenie z úst šéfredaktora!!!!!

Čo sa vlastne stalo? Nič, šefredaktor Hlavných správ Róbert Sopko mi zablokoval blogivanie, vymazal účet a napisal – molnar je kokot. Nižšie uvediem mojú slušnú odpoveď, na ktorú reagoval šéfredaktor veľmi vulgárne. Čo s ním? poradíš…..

Vnímam to ako konšpiračný spôsob ako ma umlčať po napísaní 150 blogov.

Dôvod?

Molnárová si vymyslela účet blogerky a uverejnila ohovaračský článok na ktorý som reagoval dôkazmi, že ona je dlžníčka a podvodníčka, ale Molnárová potom žiadala pána šéfredaktora o zrušenie môjho blogu z dôvodov, že s mojími názormi nesúhlasí. Pán šéfredaktor nie aby reagoval demokraticky a oznámil pani Molnárovej, nikto nesúhlasi keď je kritizovaný zrušil môj blog a po kratkej korešpondencii viď tento súkromný blog mi vymazal účet a napísal toto:

https://koloseo.blog.pravda.sk/2020/04/30/posledny-list-sefredaktorovi-hlavnych-sprav-robertovi-sopkovi/

Róbert Sopko hevr@hev.sk   (alias Sprostý potkan, Hurska.. stovky iných aliasov)

nebudeš nič žiadať ty odporný červ – molnár. ja reprezentujem hlavné správy a môj portál si spravujem podľa vlastného uváženia a nie podľa tvojich snov. ty žiadaš náhradu milión eur? dovoľ mi sa zasmiať ty imbecil. už ťa máme v redakcii naozaj dosť a to že si kokot len neustále potvrdzuješ a poviem ti to ešte raz, keď tak úpenlivo naliehaš. molnár, si kokot!

okrem toho som zistil že si obyčajný bezdomovec, preto nemáš žiadne právo publikovať blogy na našom portáli. publikovať môžu len riadne registrovaní úžívatelia, ktorí uvádzajú aj trvalé bydlisko, čo ty nemáš. normálne si vyčítam, že som vôbec s tebou doteraz strácal čas a písal ti ako váženej osobe. si hovno a nemám voči tebe žiaden rešpekt! nebudeš sa mne a našej redakcii vyhrážať žalobami a vyplatením náhrady. nepracujeme ani pre mečiara ani pre harabina alebo kotlebu. sme seriózny a nezávislý portál.

tvojich 150 blogov nemalo nikdy žiadnu cenu. bez mihnutia oka ich všetky vymažem! doteraz sme si ťa na stránke držali len kvôli tomu že si nám trochu zvyšoval čítanosť a prilákal si na svoj jedovatý med pár hlupákov. o takýchto ľudí ale ja nestojím, už sme inde a nahánať si pár čitateľov na smradľavý výkal ako si ty už naozaj nie je potrebné. si hnoj, skazený perkelt, plnená paprika hovnom, troska, špina za nechtami a črevná tekutina. želám ti len jedno a to aby si už nikdy neotravoval svojím smradom a nechutným zjavom slušných ľudí a našu redakciu.

verím, že už čoskoro zmizneš z tohto sveta a bude to rovnako ľahké ako vymazanie tvojich úbohých blogov.

————–môj záver—————–

Porušil etiku, slušnosť a   tradíciu slobody prejavu „Aj keď s tebou nesúhlasím, urobím všetko pre to aby sa o tvojom názore dozvedeli aj ostatní“.

————hľadám právnika—————–

Hľadám právnika, ktorý by mi v rámci solidarity k právnemu štátu napísal trestné oznámenie a žalobu za odmenu 50% z výnosu vymožených peňazí!!!!!

  1. Žaloba za zákaz blogovania a vymazanie účtu ako porušenie ústavných práv „slobody slova a šírenia názorov – proti redakcii Hlavne správy, 2. Žaloba za ohováranie proti viacerým redakciam za uverejnenie titulku „Volebný podvodník“ kedže neexistuje žiadne rozhodnutie a plati prezumpcia neviny… www.koloseo.info/US-Molnar

—————Stretnutie———————-

kto by mal zaujem zucastnit sa protestu před budovou televizie v Mlynskej doline s cielom – Ziadame riaditela o zavedenie formatu tv diskusie ARENA, v ktorej budu obcania diskutovat o veciach verjených – mám vojenský stan 5x5m a protest bude trvať dovtedy pokial nezacne TV vysielat, aj 14 dní alebo mesiac (potrebujem len prenosne kotviace betonove panely alebo zelezne zavazia nakolko koliky sa do betonu nedaju zatlct)

Ako to bolo pretým?

Streda 29.04.2020 Redakcia Hlavne správy sa mi vyhráža zablokovaním účtu ak určité blogy dobrovolne nvymažem – tu je moja odpoveď

Vážený pán Sopko,

Navrhujem, aby ste odpovedali pani Molnarovej tak ako je to v demokratickej spoločnosti zaužívane, že

„Redakcia a vydavateľ nezodpoveda za obsah autorov jednotilvých príspevkov, úlohou blogerov je práve poukazovať na nezdravé javy v spoločnosti nevynímajúc osobných príbehov.“

https://blog.hlavnespravy.sk/20087/moj-posledny-blog-sefredaktor-hlavny-sprav-ma-vyzval-aby-som-vymazal-vyse-10-blogov-lebo-si-to-dotknute-osoby-nepraju-inak-budem-do-24-hodin-zablokovany-odpoved/

Ak sa cíti byť dotknutá doporučte jej, aby sa obrátila na súd so žalobou na ochranu osobnosti proti autorovi osobne. Nenechám sa vydierať bývalou manželkou, ktorá zničila život môjmu synovi a vy nemôžete byť sudca a byť na niektorej zo sporných strán. To môže len súd. V prípade, že ma opätovne zablokujete budem to považovať za útok voči mojej osobe a ústavou zaručených práv na slobodu prejavu, a budem nútený podať snáď už x-tú žalobu proti Vašej osobe, nakoľko rozhodujete o zablokovaní z dôvodov obsahu sám podľa ľubovôle. Vaše odôvodnenie, že si to manželka nepraje, je skutočne proti slobode prejavu, veď nikto z kritizovaných si to nepraje aby bol kritizovaný, ale práve preto existuje sloboda prejavu Ak ma pre tento dôvod „že si to manželka nepraje“ opätovne zablokujete očakávajte žalobu z mojej strany. Kedže ste nenapísal IP adresu z ktorej bol jej blog zaregistrovaný, mám obavy, že ju neoprávnene chránite a zatajujete trestnú činnosť iných osôb. Keď som si dovolil podať trestné oznámenie na prezidentku Čaputovú alebo predsedu vlády Matoviča, nebudem Váhať podať trestné oznámenie aj na Vás osobne – útok proti demokracii!!!

S pozdravom

Jan Molnar

Poznámka pod čiarou:….. To že je to cielena konšpirácia niet pochýb, lebo prvý hybateľ som nebol ja ale neznámi páchateľ, ktorý blog Daniely Molnárovej založil a klamstvá uverejnil!!!!

Ostáva otázka, prečo je jej účet aktívny keď tvrdí, že ho nezaložila,??????? Odpoveď je jednoducha – založila s cieľom dosiahnúť moje zablokovaanie takýmto rafinovanum eštebáckym spôsobom!!!

https://blog.hlavnespravy.sk/author/danielamolnarova/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *