InterAktívnyKomentár k článku Volebné prieskumy a realita

Volebné prieskumy a realita: Ak by sa tento víkend konali parlamentné volby podľa agentúry NÁVRAT by dopadli takto!

Publikované 29.11. 2019 o 15:46  Karma článku: 0.28  Počet pozretí: 14498  Počet komentárov: 128

Streda 04.12.2019 INTERAKTIVNY KOMENTAR
1. Zajtra vydám nový blog na tému „polícia je amatérska organizácia, alebo sa bojí zločincov, alebo s nimi spolupracuje“……
Prečítajte si posledne ingteraktívne komentáre a pridajte názor!!!! Polícia obvinila Daňa za daňový podvod…… to je ten čo vykrikuje, že som volebny podvodník…..

Utorok 03.12.2019 INTERAKTIVNY KOMENTAR

  1. Kočner riešil s prominentným lekárom aj korupciu, 2. O väzbe riaditeľa Tiposu Jána B. sa bude rozhodovať vo štvrtok 3: Čaputová a Gajdoš odcestovali do Británie na samit NATO 3. UniCredit ruší 8-tisíc pracovných miest a zatvára 500 pobočiek….

Priatelia môžete pridať aj svoj názor, tomu sa povie „interaktívny komentár“ k daným kauzám.

Výber z tlače:

  1. Kočner riešil s prominentným lekárom aj korupciu, Mafián Marian Kočnerchcel Národnému onkologickému ústavu dodať urýchľovač na ožarovanie nádorov. Dopisoval si o tom s jeho bývalým šéfom Jozefom Dolinským, ktorý pestoval ambície stať sa ministrom zdravotníctva. Informáciupriniesol denník SME.
  2. O väzbe riaditeľa Tiposu Jána B. sa bude rozhodovať vo štvrtok, Ako informovala TASR hovorkyňa NS SR Alexandra Važanová, verejné zasadnutie v tejto veci je vytýčené na štvrtok (5. 12.) popoludní. „Sudca pre prípravné konanie ŠTS, pracovisko Banská Bystrica, nevyhovel návrhu prokurátora ÚŠP a prepustil obe osoby zo zadržania na slobodu, pretože nezistil existenciu dôvodov väzby.

3: Čaputová a Gajdoš odcestovali do Británie na samit NATO, Prezidentka SR Zuzana Čaputová a minister obrany Peter Gajdoš (SNS) v utorok odcestovali do Británie, kde sa v dňoch 3. – 4. decembra zúčastnia na samite NATO. V utorok je naplánovaná slávnostná recepcia pri príležitosti 70. výročia založenia NATO, ktorú bude v londýnskom Buckinghamskom paláci hostiť britská kráľovná Alžbeta II.

Zasadnutie Severoatlantickej rady (NAC) sa uskutoční v stredu (4. 12.) v meste Watford v anglickom grófstve Hertfordshire.

Blogerský komentár: Kočner preukazuje, že celý systém pracoval na báze kontaktov a politická scéna fungovala jako taliánska „chobotnica“, kde ovšem máme záruky, že sa to po voľbách zmení? Ďalšia kauza „TIPOS“ tiež nasvedčuje, že sa tu prelievali peniaze cez štátom kontrolované podniky so štátnymi zamestnancami, uvidíme čo všetko výjde na povrch, ani by som sa nečudoval, keby sa ukázalo (moje podozrenie) že žrebovania sa vopred natočia na kamerový záznam, tajné služby prezradia počet čísiel svojím „bonzákom“ a takto sa vyplácajú rôzne odmeny za špinavosti. To, že Čaputová odišla na samit NATO není dobrá správa, lebo už vieme, že vojská NATO obklúčili Rusko a teraz sa ma nastaviť deň „D“ útok prekročením hraníc čo potvrdzuje aj článok, že Polsko zvýšilo 10 násobne počet vojenským námorných síl z radov príslušníkov NATO. Žial není sú to dobře správy. Jediná cesta je NÁVRAT, niekedy je viac urobiť jeden krok späť a potom vykročiť iným smerom.

https://www.youtube.com/watch?v=Ju8pkgeUl4c&feature=youtu.be

Pondelok 02.12.2019 INTERAKTIVNY KOMENTAR

  1. Koniec registrácie politického hnutia NÁVRAT, 2. Mimoriadna sprava: Harabin odchádza do dôchodku 3: Pavol Rusko je údajne hospitalizovaný….

Napriek môjmu enornemu úsiliu a zbieraniu sa nepodarilo získať 10 tisíc podpisov pod zoznam ľudí, ktorí súhlasia so založením politickej strany NAVRAT.

  1. Podľa článku uverejnenom v Hlavnom denníku Štefan Harabin požiadal o prerušenie výkonu funkcie sudcu. Opis: Štefan Harabin ako sudca odchádza do dôchodku. Informoval o tom Denník Ns tým, že Harabin požiadal o prerušenie funkcie ministra spravodlivosti. „Jeho vyhlásenie so súhlasom s kandidatúrou musí štátna volebná komisia poslať do piatich dní od doručenia prezidentskej kancelárii. Na základe neho prezidentka Harabina odvolá z funkcie sudcu,“informuje Denník N.

Harabin by o funkciu sudcu prišiel aj tak, keďže podľa nového zákona nemôže naraz kandidovať v parlamentných voľbách.

  1. Zdroj: Hlavný denník: Pavol R. obžalovaný v kauze zmenky je údajne hospitalizovaný, súhlas na konanie v neprítomnosti dal podľa vlastných slov pod nátlakom,

Obžalovaný sa ešte v polovici novembra ospravedlnil z vytýčených pojednávaní pre práceneschopnosť s tým, že nechce, aby súd pojednával v jeho neprítomnosti, keďže na výsluchu znalcov chce byť prítomný. Pavol R. obžalovaný v kauze zmenky je údajne hospitalizovaný, súhlas na konanie v neprítomnosti dal podľa vlastných slov pod nátlakom

Blogerský komentár: Dobrá správa pre neprajníkov je v tom, že sme nezískali 10 tisíc podpisov na zaregistrovanie politickej, teda sme nemohli ani odovzdať kandidátnu listinu do pol noci. Je mi uz toho smutno ale realita je iná. Samozrejme to nevzdávam a pokračujem v zbierani podpisov, veď podľa AVANTGARDY sa budú voľby v r. 2020 opakobvať, lebo nejaký ten škandál s manipuláciou sa prevalí!!!!

K mimoriadnej správe o odchode Š.Harabina zo súdnictva len toľko, že si zaslúži pokojný dôchodok, uviedol ako sudca veľa pravdivých   názorov o korupčnom Slovensku, za čo mu treba poďakovať a veriť že jeho Vlasť sa dostane do parlamentu a bude sa snažiť odvolať, všetkých nedovolateľných a hlavne Čaputovú a generálneho prokurátora Čižnára a samozrejme podvodníka Kisku do basy.

Ku správe Hlavného denníka v kauze Kočner a Rusko a jeho hospitalizacii sa nebudem vyjadrovať, ponechám názor na čitateľa podľa obsahu správy. Môže to byť len manéver aby sa vyhol v osobnom kontakte so svedkami a Kočnerom, alebo je ozaj vážen chorý z toho všetkého. Veď ťatcha na svedomie človeka vyvoláva stresy a nasleduje poškodzovanie orgánov. To je údel podvodníkov, nedožijú sa vysokého eku.

Ku ohlasom, že načo uverejňujem tieto interaktívne komentáre uvádzam, že už samotný pojem je o vnútornom obohatení a mojou predstavou, že si nájdem okruh praviddelných čitateľov, ktorí rozšíria svojím niázorom uhoľ pohľadu na danú tému.

Nedeľa 01.12.2019 INTERAKTIVNY KOMENTAR

  1. Registrácia politického hnutia NÁVRAT, 2. Škandál: Výzdoba sídla prezidentky Čaputovej

Je nedeľa, 01.12.2019. Usilovne pracujeme, počitame, zostavujeme kandidatku, zatiaľ nemáme 10.000 podpisov!!! Ľudia už neveria ničomu a nikomu, lebo taký politický chaos vyrobili, aby ľudia ničomu neverili, hlavne tým, čo nie sú mediálne známi…… Ale neľutujem aj keď sa to nepodarí dnes, pokračujeme v uzbieraní, lebo predpokladám podľa AVANTGARDY, že voľby sa budú opakovať pre množstvo podvodov a Ústavný súd ich ZRUŠÍ!!!!! Takže som rád, že to nebola zbytočná akcia a ľudia si prečítali aj názor z inej strany než sú oficiálne média..

  1. Tohtoročné „dúhové“ vianočné osvetlenie sídla prezidentky vyvoláva pobúrenie!

Rutinná skúška vianočného osvetlenia, alebo symbolika progresívnych názorov prezidentky Čaputovej? Tohtoročná „dúhová“ výzdoba Grasalkovičovho paláca vyvoláva u verejnosti zlovestné asociácie s homosexuálnou lobby! Informuje Tomáš Dugovič z Denníka S.

Fasáda reprezentatívneho sídla je upravená len niekoľko hodín a už stihla vyvolať búrlivú diskusiu na sociálnych sieťach. Niektorí vďaka farbám poukazujú na podporu LGBT komunity, i keď dôkazy o úmysle upozorniť na menšinu chýbajú. Iní zase aj bez toho vidia v osvetlení gýč, ktorý by nemal byť súčasťou dôležitej historickej budovy.

Blogerský komentár: Ak zoberiem do úvahy „Nenávistný príspevok zamestnankyne Kancelárie prezidenta bude Čaputová riešiť osobne, tak nie všetci v úrade prezidentky sú na jej strane a to je dobré znamenie….. Národný pochod za život, ktorý sa konal minulú nedeľu v Bratislave vyvoláva v spoločnosti stále živé emócie. Najnovšou kauzou je nenávistný príspevok zamestnankyne prezidentskej kancelárie, ktorá vyše 50-tisíc účastníkov označila skutočne nevyberaným slovníkom. „Inkvizítori. Pokrytci. Pedofili. Úchyláci.“ Vyjadrila sa Henrieta Hajtová z tlačového oddelenia prezidentky Zuzany Čaputovej vo svojom príspevku…..

Sobota 30.11.2019 INTERAKTIVNY KOMENTAR

Počiatek je nahratý. Na Kočnerovom videu spolu s Trnkom preberá korupčné kauzy na najvyšších miestach!

Bývalý minister financií a ex-minister dopravy, Ján Počiatek je ďalší z aktérov na jednej z nahrávok z Kočnerovho archívu. Záznam robený zrejme skrytou kamerou v kancelárii vtedajšieho generálneho prokurátora Dobroslava Trnku odhaľuje, ako sa obaja muži rozprávajú o úspešných, takpovediac „korupčných projektoch“ naprieč politickým spektrom.

Počiatek s Trnkom vyznievajú tak, že majú záujem na korupčnej schému v súvislosti s kauzou TIPOS resp. Lemikon, kde Slovensko prišlo o vyše 13 miliónov eur, respektíve, dohadujú sa o tom, ako kauzu čo najlepšie odkomunikovať pred médiami a „vyriešiť“ právne vo svoj prospech. Informuje Denník N.

„O videonahrávke s Trnkom a Počiatkom som vedel už pol roka“, vyhlásil Matovič

O videonahrávke s konverzáciou bývalého generálneho prokurátora Dobroslava Trnku s exministrom financií Jánom Počiatkom (Smer-SD) o spore Tiposu s firmou Lemikon či emisnej kauze som vedel už pred pol rokom. Uviedol to líder opozičného hnutia OĽaNO Igor Matovič v reakcii na zistenia Denníka N. O existencii videa musel teda podľa neho teda tiež vedieť premiér Peter Pellegrini (Smer-SD).

„O tom, čo je dnes zverejnené, Peter Pellegrini vie pol roka, o tejto nahrávke. Ja ako radový poslanec o tej nahrávke viem pol roka. Nemal som jej obsah, ale vedel som, že existuje, presne medzi kým,  kto na nej plus mínus a čo hovorí. Ale dôkazy som v ruke nemal,“ spresnil Matovič.

Blogerský komentár: InfoVojna pokračuje, neuveriteľné údery pod pás sa zverejňujú len aby prevzala moc „pravica“. Podľa mňa vedia všetci politici od roku 1989, že sa politika riadi cez tzv. utajované osoby ala Kočner a spol. Len v týchto voľbách ide o veľa preto sa prezradilo veľké tajomstvo, buď vyhrá pravica na čele s Kiskom ale potom hrozí voja s Ruskom, alebo vyhrá ľavica a zastaví sa prílev migrantov ako aj hrozba vojny s Ruskom. Preto si myslím, že ja keď je Kočner vinný, sú vinní všetci politici od Matoviča po Fica, vedeli ako funguje štát. Kde ostal v tejto kauze občan? V najbližšej dobře podám trestné oznámenie na Trnku ohľadne krádeže môjho rodinného domu, v tom čase som sa s ním stretol aj so synom, ale ignoroval náš podnet, to je dôkaz, že mne a mojej rodine patrí odškodnenie!!!!

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *