InterAktívneKomentáre k blogom Jána Molnára

Nepravdivé tvrdenia v priebehu volieb Mgr. Zuzany Čaputovej nie sú trestným činom uzniesol vyšetrovateľ. Klamať je dovolené uviedla GP. Môj komentár na dôležité udalosti za posledných 7 dní!

 Publikované 20.12. 2019 o 18:16  Karma článku: 4.3  Počet pozretí: 2558  Počet komentárov: 9

Nedeľa 22.12.2019 Nový INTERAKTIVNY KOMENTAR

Štvrtá adventná nedeľa – zapaľovanie poslednej sviečky …..

„Vracajte utečencov, inak se stanete moslimskou baštou“, varuje Dalajláma Európu

– Orbánova vláda vyhlásila, že bude podporovať vojnu, ak to zabráni návalu utečencov do Európy!

Priatelia môžete pridať aj svoj názor, tomu sa povie „interaktívny komentár“ k daným kauzám.

Môj blogerský komentár – pridajte svoj názor!:

Blížia sa vianoce a máme tu opäť jako každoročne štvrtu adventnú nedeľ, čo to znamená? Kresťania sa pripravujú na príchod spasiteľa, ktorý sa 24.12. narodí. Duchovná príprava na vianoce je v tom, že sú v tomto období zakázané svadby, zábavy a hodovanie. Zápdnou tradíciou je to doba ukludňenia a v tomto období sa robili najmä domáce práce, v katolických zemiach je adventný vecien poskládaný štvormi sviečkami z nich sú tri modré a jedna fialová. Smbolizuje pokanie, ukľudnenie a očakávanie. Prvá sviečka sa zapaľuje pre pamiatku prorokov, ktorý predpovedali narodenie Ježiša Krista, druhá sviečka sa zapaľuje tzv. Betlemská, ktorý reprezentuje lásku a predstavuje Ježiškové jasličky, tretia sviečka sa zapaľuje ružova, to znamená pastierska, ktorá vyjaduje, že pôstne obdobie je takmer u konca a advetné obdobie získava slíávnostnejši ráz. Na štvrtú adventnú nedeľu sa zapaľuje fialová, ktorá predstavuje mier a pokoj. Želám to aj Vám.

Druhý titulok sa týka našej kresťanskej budúcnosti, podľa duchovného vodcu z Tibetu by sa najstarší kontinet Európa mohol čoskorostať moslimckou „Kolóniou“. Zabrániť tomu môže len rozhodnutia Európskej únie aby poskytovali azyl len oprávnenému počtu migrantov za prísnejších ritérii a to len obmedzený počet. V opačnom prípade ak nebudú utečencov vracať späť do svojej krajiny Európa bude čeliť možnému prerodu na moslimskú alebo Africkú krajinu. Môj blogerský názor je taký, že sme sice povinný v rámci charty ľudských práv poskytnúť utečencom pomoc, ale treba jasnejšie rozlišovať utečencov z vojnou postihnutých krajín a tzv. „utečencov“, ktorí majú len ekonomické záujmy, zvýšiť si svoj životný štandart. Ak zoberieme do úvahy predchádzajúce analýzy, tak mnoho mladých utečencov sa viac podobá na muslimských bojovníkov než ľudí utekajúci před neznesiteľnou vojnou. Napokon vidíme, že v Nemecku je vyše 800 tisíc o akú zločinnosť tam robia mladíci s mobilom……

Bodka na záver je vyhlíásenie Orbánovej vlády, že radšej bude podporovať vojnu, ak to zabráni návalu utečencov do Európy. V dnešnej sofistikovanej hospodárskej súťaže medzi USA a ostanými krajinami, to môže znamenať veľké nebezpečenstvo, ktoré by viedlo k nepokojom v Európe až lokálnym občianským vojná. Stop migranotm! Pomoc len tým čo preukážu, že pomoc nutne potrebujú. Mladí moslimovia nech idú domov a tam nech bojujú o spravodlivosť!

 

Publikované 20.12. 2019 o 18:16  Karma článku: 4.15  Počet pozretí: 2168  Počet komentárov: 9

191219

Sobota 21.12.2019 Nový INTERAKTIVNY KOMENTAR

Muž z Tisovca rozbíjal zariadenie domu, vyhrážal sa streľbou na ľudí

Kočnerova Threema: Peter Tóth volal s veľvyslancom Weissom hneď po vražde Kuciaka

– Trump podpísal sankcie za Nord Stream 2

Priatelia môžete pridať aj svoj názor, tomu sa povie „interaktívny komentár“ k daným kauzám.

Môj blogerský komentár – pridajte svoj názor!:

Zdánlivo a na prvý pohľad šialenec,ktorý pod vplyvom alkoholu začal vyhadzovať všetky věci z perkného rodinného jednoposchodového domu rovno na ulicu. Neuposlúchol ani výzvy policajtov aby upustil od svojho konia, ba naopak začal sa vhrážať že bude strielať, že ich aj všetkých ľudí postrieľa. Moja Fikcia: Národ je zúfalý! Je to holá správa, ale nikde sa nedočítate prečo to urobil, či ho opustila žena? Opustili ho deti, na ktorej strane je vina keď muž bol vlastnou ženou terorizovaný, ženy dnes nie su tie včera, za socializmu bol jednoznačne pánom muž, dnes je to inak, dnes ako zo zlého sna ženy vládnu, dostali totiž príležitosť vládnuť. Ak to preženiem, tak jako sa mali zbaviť oligarchovia svojích budúcich nepriateľov – čestných mužov – ktorí prišli na ten fígel s demokraciou a trhovým hospodárstvom a rovnosťou, že je to všetko veľký podvod!!!!! Jedným z nástrojov je, že ženy začali zrádzať svojích užov tým, že ich jednoducho vyhadzovali z domácnosti ak nevedeli zarobiť peniaze, či už boli nezamestnaní, alebo prenasledovaní. Verte mi, že viem o čom hovorím, raz o tom napíšem celý blog. Ta vojna, ktorá sa vedie proti mužom s iným politickým zmášľaním je tak Diabolska, rafinovaná a sofistikovaná, že ani v tom najhoršom sne si to jikto nevie predstaviť. Ja áno! Zažil som to, moje prenasledovanie tiež skončilo rozvodom, žena uniesla deti do zahraničia za tučnú províziu a všetko musí vyzerať navonot tak, že vinu nesiem ja, aby aj deti uverili tej zapletenej konšpirácie. Samozrejme neobhajujem také násielie o ktorom je reč, ale pravidelne meditujem aby Daniela, ktorá ma zradila, zradila moje deti, môjho syna uvrhla do štádia vymazávania mozgu cez psychiatrické lieky aby ona sama sa zrútila do jamy z ktorej nebude východisko a všetky červy hady, plazy a jašterice, krysy, potkany a iné hlodavce ju ohlodávali pokiaľ neskape. Silné kafé, ale je to moja fikcia. Nikto nikdy sa nedozvie prečo muž z Tisovca rozbíjal zariadenie domu, bvyhrážal sa sterľbou do ľudí, jednoducho ho vyhlásia za šialenca a tým to skončí.

Kočnerova Threema: Peter Tóth volal s veľvyslancom Weissom hneď po vražde Kuciaka, len veľmi krátko, Kuciak proste zavadzal každému, od politického spektra úplne v ľavo až silným pravičiarom, lebo odhaloval ako systém pracuje. Všetci vedeli, že ho idú zavraždiť ale nikto nič neurobil pre jeho záchranu, Kočnera jednoducho hodily cez palubu a zbavili sa aj ďalších nepohodlnuých svedkov.

– Trump podpísal sankcie za Nord Stream 2, Americký prezident vie, že vojenská technika dospela tak ďaleko, že je treba myslieť na prevahu aj vo vesmíre, vytvorením vesmírnych vojenských síl, ako šiestej samostatnej zložky amerických ozbrojených síl. Vladimír Putin sľúbil odvetné opatrenia, zbrojenie medzi východom a západom dosiahlo nové dimenzie, preteky pokračujú v oveľa drahších rozpočtov na ich zdokonalovanie s cieľom konečného sebazničenia civilázcie. Keby tak radoví ibčania sa mohli dostať k rozhodovacím pákam, všetko by bolo inak, peniaze na sebazničenie by sa mohli použiť na záchranu ľudstva před chudbou, pred migráciou pred prenasledovaním. Prvoradou úlohou by bolo zabezpečiť každému človekovi život bez akéhokoľvek ohrozenia, nielen zživota fyzického, al aj života psychického a intelektuálneho. Tam by mali smerovať investíície, čítaj moju knihu z roku 2001 – Chorá demokracia, vízia mravného štátu alebo knihu Sám proti všetkým farizeom. Linku administrátor nedovolí uviesť ale cez vyhladávač si to čitateľ môže vyhľadať.

——————————————-

Sú nočné mory bežným javom zdravého človeka? Fikcia: Nočné mory exprezidenta Kisku, nočné mory terajšej pani prezidentky Čaputovej (fikcia). Realita: Môj komentár na dôležité udalosti za posledných 7 dní!

 Publikované 12.12. 2019 o 23:53  Karma článku: 3.5  Počet pozretí: 1714  Like: 355 Počet komentárov: 35

Štvrtok 19.12.2019 Nový INTERAKTIVNY KOMENTAR

Trnkovi hrozí basa, Kočnerovi doživotie, dnes začnú súdiť vrahov…..

– MIMORIADNE: Bolívijského prezidenta, chce generálny prokurátor zatknúť za „terorizmus“

– Fikcia: Kedy vydá zatykač náš generálny prokurátor za „podnecovanie nenávisti voči Slovanom“!

Priatelia môžete pridať aj svoj názor, tomu sa povie „interaktívny komentár“ k daným kauzám.

Môj blogerský komentár – pridajte svoj názor!:

Nič nové pod Slnkom, že bývalý generálny prokurátor Dobroslav Trnka je obvinený zo zneužívania právomoci generálneho prokurátora a hrozí mu 2 až 20 rokov za mrežami za to, že v kauze Gorila namiesto začatia trestného stíhania ukrýval nahrávku vo svojom trezore. Všetci právnici sú zdesení, je to hrozné, žr najvyšší strážca zákonnosti nielenže kryje organizovaný zločin ale priamo sa ho zúčastňuje. Ešte hrizivejšia skutočnosť je, že sa zatieňuje správa z Threemy o skrytej kamere v jeho kancelárii s vyše 60 nahrávkami a to v spolupráci s Kočnerom. Tak to je sila! Aj v mojom prípade došlo k zneužitiu právomoci verejného činiteľa za zatajovanie zločinu krádeže rodinného domu o ktorom som informoval čitateľov v predchádzajúcich blogoch. Mal by som sa pridať k trestnému obvineniu aj o mojú skúsenosť, či to bude mať zmysle, neviuem, lebo zatiaľ je to len politikárčenie. O druhej časti titulu v ktorom uvádzam, že Kočnerovi hrozí doživotie len toľko, že môže ešte urobiť dohodu o vine a treste za to, že spolupracuje, samozrejme hrozba tu je ale môj názor je taký, že Kočner bol len vykonávateľom vyšších rozkazov a to by sa malo odhaliť. Aj v mojom prípade som už viac krát preukázal, že obrovské množstvo nespravodlivých rozsudkov v môj neprospech, nemôžu byť náhody ale riadené prenasledovanie v ktorom Kočner a spol (M.k, S.P….) zohrali závažné úlohy v ovplyvňovaní polície, prokuratúpry a súdnictva. Ale nemám žiadnu šancu na dekonšpirovanie, lebo náš právny systém to nedovoľuje pospájať vzájomne věci týkajúce sa súčasne občiansko právnych, trestno právnych a obchodných veci. A v tom je fígeľ prenasledovania.

Zaujímava je druhá správa kde opak generálny prokurátor Bolívie chce zatknúť a uväzniť bývalého prezidenta Evo Moralesa na základe údajného podnecovania nepokojov a „terorizmu“ v rozdelenom juhoamerickom štáte.

Fikcia: Kedy vydá zatykač náš generálny prokurátor za „podnecovanie nenávisti voči Slovanom“! K tomu titulku netreba komentár, lebo každý normálny občan vie o koho ide, kto tu podnecuje nenávisť voči Slovanom konkrétne voči Rusom. Keby toto bol normálny štát tak aj keď to podnecuje prezident alebo prezidentka, tak by sa to malo považovať jako keb to podnecoval obyčajný občan. O to horšie, keď sa tieto nenávistné názory prenášajú aj prostredníctvom médii. Všetci totiž vedia, že Ruský prezident Putin vyhlásil niekoľko krát, že každá krajina si musí niesť zodpovednosť sama, ktorá dovolila prechod američanov cez svoje územie aby mohli obklúčiť Rusko, tak aj Rusko má namierené rakety na tieto krajiny. Podnecovanie nenavsiti medzi krajinami by mal byť tiež považovaný za trestný čin!!!

Streda 18.12.2019 Nový INTERAKTIVNY KOMENTAR

MIMORIADNA SPRÁVA: Vyšetrovateľ NAKA obvinil Trnku

– Fikcia: Šeliga a Žitňanská skončili v nemocnici, mali autonehodu

Priatelia môžete pridať aj svoj názor, tomu sa povie „interaktívny komentár“ k daným kauzám.

Môj blogerský komentár – pridajte svoj názor!:

Nuž konečne sme sa dočkali spravodlivosti aj keď neskoto, tak predsaj, To že vyšetrovateľ NAKA obvinil Trnku za zločin zneužívanía právomoci verejného činiteľa, keď v rokoch 2007 až 2014 ukrýval zvukovú nahrávku zo spravodajskej operácie SIS pod krycám Názvom Gorila a neodovzdl orgánom činným v trestnom konaní, pričom tak konal úmyselne zadovážiť sebe a M.K. majetkový prospech a zároveň v úmysle zadovážiť neoprávnenú výhodu osobám, ktorých rozhovory boli zachytené na zvukovej nahrávke, neznamená ešte nič podstatné pre občanov. Môj blogerský názor je v tom, že to je len krycí manéver voči videonahrávkam ktoré mal inštalované v kancelárii práve Marinom kočnerom za jeho plného vedomia, že budú slúžiť na vydieranie úšastnikov rozhovorv. Aj v mojom prípade doško k zneužitiu právomoci verejného činiteľa za zatajovanie zločinu krádeže rodinného domu o ktorom som informoval čitateľov v predchádzajúcich blogoch. Tak ako proti Daňovi sa pridám k trestnému podaniu, tak aj proti Trnkovi sa pridám k trestnému podaniu, lebo jeho konaním sa zabránilo odhaliť dražobnú mafiu, ktorá mi ukradla rodinný dom a osobne som sa s ním stretol aj mu napísal osobný list so svedectvom mojho syna Michala (viď foto). Tu už nejde o politickú hru medzi politikmi ale o hrubé porušovanie základných ľudských práv práva na majetok, práva na ochranu majetku a práva na spravodlivosť. Možno to bude vyzerať jako Scifi, ale TV Markíza bola vytvorená z fondov o ktoré som ja požiadal amerického prezidenta Regana a následne Buscha staršieho. To bude ešte len aféra!!!!!

V druhom prípade Šeliga a Žitňanská len toľko, že nikomu neprajeme zle a ublíženie na zdraví, ale mohlo ísť o nehodu, náhodu alebo úmysrl, áno úmysel, ak je vojna tak sa obete nepočítajú. . Môj blogerský názor je len v otázniku, prečo tam boli, či v rámci fikcie neboli zisťovať prečo sa nepodarilo aby nástražným systémom nespadol celý činžiak a prečo stopy nie sú zahladené. Je totiž podozrenie, že to nebola náhoda, tak jako nebol náhodne zavraždený Kusiac so snúbenicou, bola to súčasť pokusu o štátny prevrat, žiadna náhoda. Ostatné si domyslíte. Stačí si len prečítať množstvo komentov k článku tu na HS Predstavitelia Kiskovej strany mali nehodu počas cesty z mítingov v Prešove a Bardejove“…. npr. (Som prekvapený, že Kiska z toho neobvinil p. Fica, ako len na to mohol zabudnúť ?!…. Kde je ten pán, čo do nich narazil ? Rád by som mu poslal dobrú fľašu Whiskey ….. Aj vás napadlo to, čo mňa?….. Na sto bohov to bol určite fašista a dokonca z Kotlebovej strany….. Dnes večer na Markíze!!!!!…. Mozog, pravdepodobne bude mať to má aj prasa a pes. Rozum asi bude mať tiež. Jedine čo mu chýba sú mravy a morálka. Dokonca, určite má aj charakter- špinavý, ale má! …. Kiskovci boli v utorok v Prešove diskutovať s občanmi. Navštívili tiež hasičov a záchranárov, ktorí zasahovali pri nedávnom tragickom požiari paneláku. ???????????? to akoze kazdy obcan SK moze navstivit cez pracovnu dobu hasicov a diskutovat s nimi pocas pracovnej doby????? akym pravom ich prijali statny zamestnaci v statnej sluzbe to nechapem….. Takto sa pred voľbami zvyšujú preferencie. Keď to nejde programom tak treba nejaké obete…. ešte si treba zadefinovať tie ľudské životy, ja politikov z radov úžerníkov a daňových kriminálnikov nepovažujem za ľudí a nevadilo by mi, keby tí paraziti ktorí pomaly ale isto zabíjajú svojho hostiteľa zdochli aj všetci spolu naraz)

Konšpiračná teória Scifi môže byť desiáv!!!!

Utorok 17.12.2019 Nový INTERAKTIVNY KOMENTAR

Martin Daňo a Rudolf Vasky idú do vyšetrovacej väzby

– Európania idú de geata

Priatelia môžete pridať aj svoj názor, tomu sa povie „interaktívny komentár“ k daným kauzám.

Môj blogerský komentár – pridajte svoj názor!:

Vraj Martina Daňa a Ruda Vaskeho zavreli za satiru, tento názor koluje u ich fanúšikov. Môj názor je iný.

Ani by som nepovedal, že za satiru, skôr za ohováranie to znamená za neoverené a vymyslené fakty okrem iných aj o mojom údajnom podvode pri voľbách za prezidenta bez toho aby si vypočuli aj druhú stranu. Ponúkam moju sťažnosť na ÚS www.koloseo.info/US-Molnar a spolu s Krajniakom vyslovili názor „Molnár volebný podvodník“, o podvode, ktorý sa nestal a zverejnil ukradnuté originály petícii s podpismi poslancov, ktorí sa podpísali aj s ich citlivými údajmi, kde sa podela slušnosť?????? Predseda parlamentu Danko mi odmietol kandidatúru len na základe Daňového videa a Krajnakoveho klamania – vraj podpisoval jako občan – nevedel, že je poslanec!!! Ak raz poslanec niečo podpíše bez rozhodnutia súdu nemôže svoj podpis zobrať späť. A tá jeho „rozprávka“ o pozmeňovaní listiny je len na smiech, neoverili si, že ozaj som dotlačil ze petíciou (Návrh pre poslancov) ale len preto, že som mal vytlačené stovky hárkov pre občanov ale!!!! Než som išiel za poslancami aby som oddelil občianske od poslaneckých tak som na čisté hárky 4 ks. Dopísal poznámku (návrh pre poslancov)! Tak aké pozmeňovanie keď obsah ostal nezmenený: „: Žiadam, aby predseda Národnej rady Slovenskej republiky prijal návrh kandidatúry Jána Molnára na funkciu prezidenta Slovenskej republiky v r. 2019. (podpísalo 15 poslancov na troch hárkoch). Naše právo funguje na princípe, že obsah je dôležitejší než forma!!!! Však uvidíme kde je pravda, pridávam sa k trestnému konaniu aj s mojou kauzu za ohováranie.

Druhé zamyslenie je oveľa horšie, týka sa našej budúcnosti, vplyv migrácie na budúcnosť Európy. Při mojom zamyslení vychádzam z článku Zuzany Perželovej komentár Iriny Chorevovej, umylkyne, ktoré tejto téme dali postulát „Ochraňovať svoju vlast je po novom nezákonné, neľudské a necivilizované?“. Vychádzajú z rôznych smerníc a príkazov o povinných kvôtav prijímania emegrantov, ktorí sa už nedajú považovať za migrantov a utekajúcich ľudí před hrouznou vojnou vo vlastnej krajine ale o zneužívačov falošnej ilúzie, že v Európe budú dostávať všetko zadarmo, že je tu „raj na Zemni“. Trba si nájsť ten článok (admin nedovľuje linku) a prečítať si ho, lebo je tam veľmi veľa dôkazov o tom, že tu už nejde o solidaritu pre ľudí prchajúci před nespravodlivou vojnou vo svojej rodnej vlasti a hladať zácharnu před istou smrťou – ale ide o naplánovanú inváziu namierenú proti Európanom s cieľom zničiť Európu!!!! Do Nemecka prišlo už vyše 800 tisíc ľudí, pričom náklady na cestu napríklad z Iraku do Nemecka je si 20 000 dolárov a niekto to celé musí organizovať, pristaviť pre nich autobusy najskôr robiť finančne nákladnú agitáciu a podobne. Už teraz „Európania majú menšie práva jako utečenci“. Niekto kto to celé organizuje sa chystá zničiť Európu pomocou utečencov a potom sa celá táto masa presunie na Východ, presnejšie do Ruska. A to je priam Diabolský plán. Východiskom bude občianská vojna v Európe, miestne ozbrojené konflikty a opäť milióny utečencov na ruských hraniciach!!!! Jasné je len jedno ukončuje sa v článku: Títo ľudia neutekajú před vojnou – nesú ju so sebou.

Pondelok 16.12.2019 Nový INTERAKTIVNY KOMENTAR

– Skandál ako Izrael, Čaputová trojským koněm CIA? Blaha má šokující informace o liberální opozici

– Tento štát kašle na robotníkov…..

Priatelia môžete pridať aj svoj názor, tomu sa povie „interaktívny komentár“ k daným kauzám.

Môj blogerský komentár – pridajte svoj názor!:

– Skandál ako Izrael, Čaputová trojským koněm CIA? Blaha má šokující informace o liberální opozici … Už dávnejšie upozorňoval poslanec Blaha na možné prepojenie agentúry Shaviv na americké CIA a tá istá agentúra stojí za kampaňou prezidentky Zuzany Čaputovej a slovenskej liberálnej opozície. Rozsiahla analýza bola uverejnená n ac24.cz pod hore uvedeným názvom. V článku sa vierihodne dokazjuje že uvedená agentúra pracovala aj pre rakúsku krajne pravicovú strano Slobodní alebo aj pre stranu izraelskeho premiera Benjamina Netanjahu. Na Slovensku robili kampaň jak pre Čaputovú tak aj pre Vallemu, ktorí patria medzi „slniečkarov“. Pričom neúmerne vyplácali honoráre aj pre Progresívne Slovensko na čele s Michalom Trubanom a takto sa prelialo vyše 130 tisíc euro pre kandidátku Čaputovej za prezidentku. Týáto agentúra je napojená na rôzne krajiny v ktorých sa uskutočnopvali prevraty napríklad v Čiernej hore a vraždu premiera Mila Djukanoviča, ďalej rôzne ruské firmy sídliace v Čechách, čo nasvedčuje, že ďalší vlastníkom firmy Druker je bývalý agent CIA Joseph Assad, ktorí pomáhal premiestniť iráckych utečencov na Slovensko. Blaha tiež v článku upozorňuje , že jedným zo spoluvlstníkov Denníku N je IT spoločnosť ESET a tú ruské ministerstvo zahraničných vecí označilo jako spojku s americkou spravodajskou službou. Záver je taký, že Čaputová buď spáchala volebný podvod vo financovaní jej kampani alebo pracuje pre cudzí štát a to je vlastizrada. Pre mňa osobne je to jasnejšie, lebo moju kandidátku, ktorá ponúkala občanom najlepší program progresiváci na čele s Poliačekom veľmi rafinovane pozametali pod stôl. Opäť sa potvrdzuje, že naša polícia aj tajné služby sú amatéri keď tieto věci nevedia vyšetriť.

– Tento štát kašle na robotníkov….. Na strane druhej Eduard Chmelar za socialistov uverejnil pekný populistický článok socialistov.sk o firme Samsung Galanta, ktorá sa chystá prepustiť vyše 900 zamestnanacov, ak jej štát neobnoví dotácie. Podľa jeho informácii kórejský manažment čaká na novú vládu aby ju mohol opäť vydierať, buď dostane úľavy a dotácie alebo začne prepúsťať. Falošná politika SMERU-SD jako aj doborov na čele s Emilom Machyňom nahráva korejčanom, že dosiahnu svoje. Zisky samozrejme odchádzajú zuo Slovenska. Obviňuje odborárov, že sú dlhé roky hluchí a slepí, nahrabali tučné zisky a zotročujú slovenských pracujúcich. Dokonca uvádza fakta, že beztrestne sa terorizujú zamestnanci fyzickými trestami a nepovolenými sankciami krátením oddychového času odmietaním obedov a podobne ak sa ich pracovný výkon nezhoduje s predstavami zamestnávateľov. Socialisti žiadajú nielen vyššie platy, ale aj oslobodenie od vykorisťovania, lebo nie je pravda, že ľudia sú tam slobodní. Majú slobodu len každé ráno vstávať a ísť do práce sa nechať vykorisťovať. Môj názor je taký, že třeba návrat k myšlienkam Alexandra Dubčeka a vrátiť späť všetko čo nám kapitalizmu ukradol. Čím skôr, tým lepšie. Kritiky nepomôžu, potrebujeme priamu demokraciu jako prvý krok k Návratu.

Úryvok z konferencia z roku 2011 o priamej demokracie

https://www.youtube.com/watch?v=YKAYNtWheno   text

Nedeľa 15.12.2019 Nový INTERAKTIVNY KOMENTAR

– Daňo s Vaskym už majú na krku konkrétne obvinenie. Prokurátor žiada väzbu

Priatelia môžete pridať aj svoj názor, tomu sa povie „interaktívny komentár“ k daným kauzám.

Môj blogerský komentár – pridajte svoj názor!:

Je známe, že Daňo s Vaským nevedeli nič iné len ohovoárať a mysleli si, že oni môžu všetko a majú patent na rozum, zmýlili sa. Dnes som podal zatial cez e-mail pridanie sa o rozšírenie trestné oznámenie o môj prípad, uvádzam plné znenie e-mailu na NAKA: .   (Viac v blogu a komente)

Sobota 14.12.2019 INTERAKTIVNY KOMENTAR

– Martina Daňa a Rudolfa Vaského zadržala NAKA

Priatelia môžete pridať aj svoj názor, tomu sa povie „interaktívny komentár“ k daným kauzám.

Môj blogerský komentár – pridajte svoj názor!:

Vyšetrovateľ z NAKA zadržal, včera dve osoby Martina Daňa a Rudolfa Vaskeho, ktorí sú podozriví z násilnej trestnej činnosti, ohováranie a nebzpečné vyhrážanie napísala policia vo svojom stanovisku a viac informácii zatiaľ nemôže uviesť. V prvom prípade má isť o vyhrážanie europoslankyni SaS Licii Ďuriš Nicholsonove, keď títo dvaja vo svojom videu a Vaský s roxorovou tyčou v ruke hovoria, že Nichlsonová by mala byť zabitá. V druhom   prípade Daňo spáchal daňový podvod, keď si uplatnil nárok na vrátenie DPH v celkovej výške 187 822 eur, spolu s dlhom sociálnej a zdravotnej poisťovni je to už 826 tisíc eur. Dlhy podľa polície vznikli z podnikania trinástich (13) firiem. Ktoré Daňo vlastní či vedie. Ja len dodávam, že aj ja Ján Molnár sa pridám k podnetu, nakoľko Daňo nerešpektoval prezumpciu neviny a vyrobil video v ktorom ma ohováral ako „volebného podvodníka“ pričom ukázal v obraze petíciu z júna 2018, kedy som začal zbierať podpisy a následne mu poslanec   Poliaček neuprávnene poskytol originál petície aj s podpismy poslancov, na ktorom som ešte pred zbieraním podpisov dotlačil orientačný text v zátvorke (Návrh pre poslancov) čo Daňo označil ako podvod a Poliaček ako pozmeňovanie listiny. Podotýkam čo som uviedol aj na Ústavný súd ( www.koloseo.info/US-Molnar ) zže v júni som vytlačil veľké množstvo petícii pre občanov a prd vstupom do parlamentu som dotlačil (Návrh pre poslancov) z orientačných dôvodov (oddeliť občianske podpisy od poslaneckých) , teda poslanci sa podpisovali s vedomím, že ide o poslanecký podpis. Obsah bol nezmenený Žiadam, aby predseda Národnej rady Slovenskej republiky prijal návrh kandidatúry Ján Molnára na funkciu prezidenta Slovenskej republiky v r. 2019.“ Som si istý, že spáchali trestný čin ohovárania, kedže o mojej vine žiaden súd nerozhodol. Navyše poslanec ak niečo podpíše, nemôže bez rozhodnutia súdu svoj podpis zobrať späť. Poliačeka upozornil aj predseda NRS, že vynášanie originálov petície a poskytovanie ich Daňovi je nezákonné. Samozrejme budem vy,áhať aj odškodnenie od všetkých denníkov, ktorí na tomto základe ma nazvali „volebný podvodník Molnár“ lebo sa otot nezakladá na pravde. Uvítam pomoc od právnika, ktorý mi v tom pomôže s podielom na výnosoch.

Podpísalo 15 poslancov.

https://www.youtube.com/watch?v=agvZU9Bf0uU

Téma na zajtra: – Skandál ako Izrael, Čaputová trojským koněm CIA? Blaha má šokující informace o liberální opozici

———————————

TO UŽ SA NEDÁ VYDRŽAŤ: Polícia je buď amatérska organizácia, alebo sa bojí zločincov a kriminálnikov, alebo sofistikovane s nimi spolupracuje“, samozrejme to neplatí na každého policajta!

 Publikované 05.12. 2019 o 23:29  Like 365 Karma článku: 2.28  Počet pozretí: 1754  Počet komentárov: 41 

Streda 11.12.2019 INTERAKTIVNY KOMENTAR

 1. Nové závažné okolnosti v kauze Kiskových pozemkov
 2. Dokumenty, ktoré spájajú Borisa Kollára s mafiou, sú pravé
 3. Je načase hovoriť pravdu! Kotlebovci mali odjakživa blízko k fašizmu (Anna Belousovová)

Priatelia môžete pridať aj svoj názor, tomu sa povie „interaktívny komentár“ k daným kauzám.

Môj blogerský komentár – pridajte svoj názor!:

Z médii čitateľ vie, že Andrej Kiska (Za ľudí) figuruje aj o.i. v škandálu s pozemkami vo Veľkom Slavkove. V kauze nastal zásadný posuv keď polícia po dvoch rokov vyšetrovania overila okolnosti celého skutku znaleckým dokazovaním a Národná kriminálna agentára (NAKA) potvrdila, že kauza ide do finále. Zatiaľ síce nikto nebol obvinený, ale objavili sa závažné okolnosti, keď prokurátora Jána Škovráneka, ktorý vykonával viaceré úkony, minulý týždeň našli s nožom zapichnutým v bruchu. Môj hypotetický názor na vec, je jasný, objednávateľ bol z prostredia (Za ľudí) aby ochránili Kisku pred ďalším obvinením a trestným stíhaním. Voľby 2020 nám zrejme prinesú ešte veľa prekvapení, ale som toho názoru, že by Kisku mali zobrať do vyšetrovacej väzby, lebo sú dôvodné obavy z ovplyvňovania vyšetrovania.

Nie je tak dávno keď poslanec a predseda strany Sme rodina Boris Kollár vystúpil v televízii aby objasnil podozrenia jeho osoby s podsvetím. Najnovšie sa objavili aj fotografie, na ktorých je v spoločnosti s Piťovcami a ďalších, ktorí sa nachádzali v tzv. mafiánskych zoznamov. Na sociaálnych sieťach sa objavila v tejto súvislosti sj podobizeň vraha Jana Duckého s podivnou poznámkou, že sa podobá na Kollára z tohto obdobia. Môj hypotetický názor je taký, že ani list sa nepohne bez vánku. A tu prichádza víchrica, z môjho pohľadu ako bývalého kandidáta na prezidenta sa Boris Kollár javí ako „podvodník“, nakoľko po odovzdaní mojej kandidátky sa pridal k tvrdeniu, že mi nepodpisoval petíciu ako poslanec ale ako občan a ja som ho údajne podviedol. Kedže to neni pravda, Boris Kollár si vtedy dal overiť aj text petície a po overení, že neexistuje vzor ako má vyzerať poslanecký návrh, petíciu podpídal ako poslanec a dal pokyn aj druhým aby mi ju podpísali a dokonca sľúbil, že sa pozrie aj na materál okolo krádeže rodinného domu a rozklad mojej rodiny tajnými službami. Ostalo len pri sľuboch. Ľudia na ktorých padne tien podozerenia prepojenia s mafiou by nemali patriť do parlamentu, to je môj osobný názor, ale je to vecou morálky každého jednotlivca pokiaľ sa nepríjme právna norma. (ako na Harabina)

V poslednej dobe sa ukázalo pri rôznych volebných prieskumov, že Kotlebovci obsadili prvé miesto v rebríčku možných víťazov parlamentných volieb. Anna Belousovová však má iný názor. Podľa jej názoru panuje pokrytectvo v národnom tábore, lebo ľudia ktorí odmietajú mainstreamovú rusofóbiu nemajú problém podporovať stranu, ktorej členovia majú blízko k fašizmu. Môj hypotetický názor na Kotlebovcov vychádza zase z osobnej skutočnosti, podobne ako s Kollárom som sa v deň otvorených dverí stretol osobne sj s Mariánom Kotlebom a vysvetlil som mu, že nekandidujem na prezidenta s chamtivosti získať dobre platené miesto, ale aby som ako kandidát mohol cez média prezentovať o.i. aj môj problém s krádežou rodinného domu a vysvetlil som mu podstatu úríbehu aj odmietavé stanoviská nápravy zo strany generálneho prokurátora Jaromíra Čižnára. Mal som zo sebou tri petičné hrárky s podpismy poslanocv a požiadal som aj jeho o poslanecký podpis aby som zozubieral 15 poslanocv a mohol kandidovať. Aj on dal preveriť text petície a zistil, že neexistuje oficiálny vzor poslaneckého návrhu tak súhlasil a podpísal sa ako poslanec a dovolil aj iným členom podpísať sa ako poslanci. Bol som nemilo prekvapený keď neskoršie zobral späť svoj podpis a vyhlásil ma za podvodníka. Môjmu prípadu a interpelácii generálneho prokurátora akosi pozabudol do dnešného dňa. Takže sa prikláˇ%nam k názoru Belousovej, že niektorí členovia Kotlebovocv majú extrémistické správanie, za čo bol aj odsúdený poslanec Mazurek a teda majú blízko k fašizmu – nadradenosť jednej skuoiny nad druhou. Poslednú vetu netrebá chápať že podporujem fašizmus ale ako historickú udalosť. Aj Hitlerá podporovali milióny ľudí keď mašíroval vo vojenskej uniforme s vojenským sprievodm ako sociálny demokrat Berlínom, ale história ukázala, že tých milión ľudí nemali pravdu a podporovali zločinca, lebo boli oklamaní a druhá svetová vojna si vyžiadala stovky miliónov obetí.

Takto by mala vyzerať priama demokracia, ponúkam videozáznam z prednášky z roku 2011 o priamej demokracii v ktorej exceloval aj môj vtedy 16 ročný syn Michal. Exmanželka ho uniesla ako maloletého za tučnú províziu a cez psychiatriu mu vygumovali pamäť len preto aby sa mne otcovi pomstili a zabránili šíriť informácie o spravodlivej spoločnosti, ktorú som chcel budovať. (musíte písmenka pospájať a vtedy začne linka fingovať, nakoľko administrátor nedovolí aby som uvádzal linky na moje videa?:?:?)

h t t p s : // w w w . y o u t u b e . c o m / w a t c h ? v = Y K A Y N t W h e n o

Výber z tlače:

 1. Nové závažné okolnosti v kauze Kiskových pozemkov

Po dvoch rokoch vyšetrovania škandálu s pozemkami vo Veľkom Slavkove, v ktorom figuruje aj exprezident Andrej Kiska (Za ľudí), nastal v kauze zásadný posun. Národná kriminálna agentúra (NAKA) podľa zistení denníka Pravda znaleckým dokazovaním podrobne overila okolnosti celého skutku a kauza tak ide do finále.

Podľa informácií Pravdy stále nebol nikto obvinený. Objavili sa totiž ďalšie závažného okolnosti. Prokurátora Jána Škovránka, ktorý v prípade vykonával viaceré úkony, totiž minulý týždeň vo štvrtok našli s nožom zapichnutým v bruchu.

 1. Dokumenty, ktoré spájajú Borisa Kollára s mafiou, sú pravé

Listiny, ktoré naznačujú možné spojenie šéfa hnutia Sme rodina a poslanca Borisa Kollára s mafiou, sú pravé. Potvrdil to Národný bezpečnostný úrad (NBÚ). Vyjadrenie úradu podľa analytika dokazuje, že politik predstavuje bezpečnostné riziko.

Spájanie Borisa Kollára s mafiou pokračuje, Meno šéfa strany Sme rodina Borisa Kollára je opätovne spájané s mafiou. Najnovšie sa objavili dve fotografie, na ktorých je v spoločnosti šéfa bratislavskej skupiny piťovcov Juraja Ondrejčáka (zvaného Piťo) a ďalších dvoch ľudí, ktorí sa nachádzali na tzv. mafiánskych zoznamoch.

 1. Je načase hovoriť pravdu! Kotlebovci mali odjakživa blízko k fašizmu (Anna Belousovová)

V dobe, keď sa v susedných Čechách strhávajú sochy osloboditeľov a naopak stavajú pomníky fašistickým kolaborantom, je načase pozametať špinu pred vlastným prahom. Myslí si to Anna Belousovová, národniarka, ktorá má k Rusku a k všeslovanskej vzájomnosti silný rodinný aj osobný vzťah. Belousovová tentoraz upozorňuje na pokrytectvo v národnom tábore, keď ľudia, ktorí odmietajú mainstreamovú rusofóbiu nemajú problém podporovať stranu, ktorej členovia majú preukázateľne blízko k fašizmu.

S  údivom som si pozrela video záznam diskusnej relácie ruskej televízie, kde prostredníctvom telemostu prezentoval svoje názory bývalý český bulvárny novinár, moderátor a starosta mestskej časti Praha – Řeporyje, ktorý je iniciátorom ustanovenia pamätníka vlasovcom v hlavnom meste Českej republiky.

Priatelia môžete pridať aj svoj názor, tomu sa povie „interaktívny komentár“ k daným kauzám.

Utorok 10.12.2019 INTERAKTIVNY KOMENTAR

 1. Hlavné město volá po ukončovaní bezdomovectva, pripája sa k celosvetovej akcii Noc vonku
 2. Polícia stíha Martina Daňa za daňový podvod
 3. Z auta zmizlo pol milióna eur, polícia hľadá muža z kamerových záznamov.

Priatelia môžete pridať aj svoj názor, tomu sa povie „interaktívny komentár“ k daným kauzám.

 Môj blogerský komentár – pridajte svoj názor!:

V médiach sa objavila konečne dobrá správa ohľadne narastajúceho bezdomovectva. Hlavné mesto sa pridáva k celosvetovej akcii Noc vonku, zameranej na ukončenie bezdomovecstav. Slovensko totiž patrí jedným z mála krajín v ktorých nebola ratifikovaná (prijatá) charta ľudských práv čl. 32 „Právo na bývanie“. Túto víkednovú sobotu v Bratislave bolo stretnutie rôznych organizácii a potom nasledovala noc na ulici, účastníci spali na kartónoch a namiesto deky mali karton. Jedna pani prehlásila, že celú noc nespala od zimy, rano sa nevedela pohnúť a povedala, že ľudia nemôžu takto vydržať ani jednú zimu. Môj názor, polícia by mala skúmať hlbšie prečo a za akých podmienok ľudia sú vyhnaný z vlastných domovov, kedže Ústava zaručuje každému právo na dôstojný život. Aj mne ukradli rodinný dom a polícia, prokuratúra a súdnictvo zatajuje, že išlo o krádež. Generálny prokurátor Čižniár od roku 2005 neodpoveda (vtedy bol krajský prokurátor) na žiaden list, podnet ohľadne krádeže, teda všetci sú spolupáchatelia.

Kto druhému jamu kope sám do nej padne, tak by sa dala charakterizovať správa „Polícia stíha Martina Daňa a prezidentského kandidáta za daňový podvod. Toľko vykrikoval na mňa Jána molnára, že som volebný podvodník až sa ukázalo, že on je daňový podvodník a účasť v úprezidentských voľbách vlastne zastrašoval OČTK. Ja som sa stal obeťou „justičného omylu“ nakoľko som odovzdal od 15 poslanocv petíciu v ktorej žiadali aby ma predseda parlamentu zaradil ako kandidáta. Keď som odvysielal môj razantný program poslanci prehlásili, že som ich podviedol. To oni podviedli m%na aj s predsedom parlamentu, lebo keď raz poslanec niečo podpíše nemôže bez rozhodnutia súdu zobrať podpis naspäť. V tom som sa stal obeťou justičného omylu, lebé súdy uznali spôťvzatie podpisov bez riadného pojednávania, čo je nezákonné a neprípustné. Ale u Daňa je to preukázané, polícia podľa obvinenia ho usvedčuje, že si pred niekoľkými rokmi nechal neoprávnene vyplatiť vratky DPH vo výške 188 – tisíc eur. Po dokázaní viny mu hrozí 5 rokov na tvrdo. Kto druhému jamu kope, sám do nej padne, úostupne všetci čo mňa obviňovali a zatajovali prejav vôle padnú na dno.

Posledná perlička je správa, že z auta zmizlo pol miliona eur vo chvíli, keď vodič riešil defekto. Aj napriek tomu, že zlodej bol zachytený kamerovými záznamami, polícia ho nemôže dolapiť. Myslím, že to bola jasniá spolupráca aj vodiča aj páchateľa a poloícia by sa mala uberať týmto smerom. Podľa môjho názoru pred odchodom mu komplic povolil ventil tak po čase zmäkla guma a musel zastaviť, tam ho čakal komplic a pokiaľ šofér bol sklonený ku kolesu (predné pravé, aby nič nevidel) tak komplic zo zadného sedadal jednoducho zobral tašku a odišiel. Také priehľadné. Zostáva len otázka odkiaľ boli tie peniaze a prečo ich viezol nezabezpečené!!!!!!! Nuž preto lebo to bol PODVOD.

 Výber z tlače:

 1. Hlavné město volá po ukončovaní bezdomovectva, pripája sa k celosvetovej akcii Noc vonku

Ukončovanie bezdomovectva – aby každý mal svoj domov. Také je posolstvo celosvetového podujatia Noc vonku (The World’s Big Sleep Out), ku ktorému sa pripája aj Bratislava. Podľa posledných odhadov žije na Slovensku približne 23-tisíc ľudí, ktorí nemajú domov, z toho v Bratislave približne 4 500.

 1. Polícia stíha Martina Daňa za daňový podvod. Polícia obvinila youtubera a prezidentského kandidáta Martina Daňa zo spáchania daňového podvodu. Podľa obvinenia sa ho dopustil tým, že si pred niekoľkými rokmi nechal neoprávnene vyplatiť vratky DPH vo výške 188-tisíc eur.

„Martin D. ako konateľ obchodných spoločností so sídlom v Bratislave si v priebehu rokov 2011 a 2012 neoprávnene uplatnil nárok na vrátenie DPH za objednané služby bez reálneho plnenia v hodnote 187-tísíc eur, ktorá mu bola vyplatená. Tie sa mali týkať spracovania dát a poradenských služieb, Po dokázaní viny mu hrozí trest odňatia slobody na 5 rokov.“

 1. Z auta zmizlo pol milióna eur, polícia hľadá muža z kamerových záznamov, Vyše pol milióna eur ukradli v utorok napoludnie v Bratislave pri nákupnom centre na Zlatých pieskoch. Neznámy páchateľ zobral tašky s 537-tisíc eurami z Opla Astra vo chvíli, keď vodič riešil defekt. Krádež sa odohrala v tesnej blízkosti autoumyvárky na Studenej ulici. Ako agentúru SITA informovala bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Miháliková, v súvislosti s objasňovaním tohto činu pátra polícia po mužovi z kamerových záznamov. Muž v čiernom bol štíhlej postavy, vysoký približne 180 cm.

Pondelok 09.12.2019 INTERAKTIVNY KOMENTAR

 1. Kto je prokurátor, ktorý podal žalobu na Fica a poslal komando na Rostasa?
 2. BEBLAVÝ NA VÝPLATNEJ PÁSKE KOČNERA?
 3. Odrezanie Ruska od platobnému systému SWIFT by znamenalo vyhlásenie vojny, prehlásil ruský premiér

Priatelia môžete pridať aj svoj názor, tomu sa povie „interaktívny komentár“ k daným kauzám.

Môj blogerský komentár – pridajte svoj názor!:

V médiach sa objavil názor, že prokurátor, ktorý podal žalobunna Fica a poslal komando na Rastocha je údajne pod vplyvom „slniečkarov“ a má len 25 rokov. Poslanec Blaha o ňom povedal, že také „ucho“ si nemôže dovoliť len tak podať obžalobu len za názor, ktorý vyslovil Fico „Milan Mazurek povedal to, čo si myslí celý národ. Ak popravíte niekoho za pravdu, urobíte z neho národného hrdinu“. Na strane druhej Fico toleroval mnoho veci na hrane zákona o ktorých vedel ale nie sú dostatočné dôkazy. Osobne sa na neho hnevám, lebo neodpovedal na moju žiadosť o prešetrenie krádeže môjho rodinného domu, i keď mohol interpelovať generálneho prokurátora.

Ľuboš Blaha sa pustil aj do novinárov zo SME nakoľko liberálne média manipulujú s verejnou mienkou. Vo svojom statuse sa vyjadril, ze „už zjavne praskajú nervy aj penťáckym a eseťáckym novinárom“, pričom poukazuje ako Ritomský opísal svoje znechutenie, ako sa zneužíva kauza Kočnerovej komunikácie. Údajne aj Beblavý bol na výplatnej páske Kočnera. Osobne si myslím, že sa ľahko robí politika z cudzích, čiže štátnych peňazí získaných nekalým až kriminálnym spôsobom.

Najvážnejšia správa je varovanie ruského premiera Dimitrija Medvedeva, ktorý prehlásil, že ôOdrezanie Ruska od platobného systému SWIFT by znamenalo vyhlásenie vojny“. Vo štvrtok to vyhlásil v rozhovore s novinármi aj dôvody prečo vláda hľadá spôsoby, ako uchrániť ruskú časť internetu. Cez tento systém sa uskutočňujú platby vyše 11 000 finančnými inštitúciami vo viac ako 200 krajinách po celom svete. Môj názor je taký, že USA majú dokonale premyslenú vojnu s Ruskom, história ukázala, že ani Hitlerovi s obrovskou armádou sa vojensky nepodarilo zniči Rusko, tak idú na to sofistikovane, okolité štáty si záskali aby američania obklúčili Rusko prechodom cez nezainteresované štáty, potom cih ekonomicky vyhladovejú a napokon vojenský prepadnú v nečakanú chvúľu a BUM. Lenže Putin dal svetu jasne najavo, že ak sa to spustí neušetria ani krajiny ktoré dovolili prechod američanom cez ich územie. Preto Soros podporil Caputovú, progresívne Slovensko aby sa podaril plán na znicenie Ruska, lenze pre nás je to sebevražda. Menšie zlo bude ak vo voľbách vyhrá Harabin, Mečia, Danko a iní pronárodne orientovaní ako Kiska, Čaputová ču Truban. Ćaká nás zákerný súbopj kde budú ešte obeťe podobné katastrofy v Prešove.

https://youtu.be/cUgvZad9amM

Výber z tlače: (Zdroj: Hlavny dennik)

 1. Kto je prokurátor, ktorý podal žalobu na Fica a poslal komando na Rostasa? Tomáš Honz, prokurátor, ktorý má 25 rokov, vzniesol pred pár dňami absurdnú obžalobu na Róberta Fica, pre jeho vyjadrenie: „Milan Mazurek povedal to, čo si myslí celý národ. Ak popravíte niekoho za pravdu, urobíte z neho národného hrdinu.“ Prokurátor v minulosti vzniesol obvinenie aj voči Milanovi Mazurekovi za jeho vyjadrenia v rádiu Frontinus. Ten istý prokurátor pritom zastavil stíhanie novinára Arpáda Soltésza za jeho vyjadrenia na sociálnej sieti Facebook o bielej spodine. Honz tiež poslal o piatej ráno ozbrojené komando na predvedenie Tibora Rostasa a vzniesol obvinenie aj voči kardiochirurgovi Viliamovi Fischerovi
 2. BEBLAVÝ NA VÝPLATNEJ PÁSKE KOČNERA? Ľuboš Blaha: Novinár zo SME priznáva, že liberálne médiá manipulujú. Už zjavne praskajú nervy aj penťáckym a eseťáckym novinárom. Matúš Ritomský opísal svoje znechutenie nad tým, ako sa zneužíva kauza Kočnerovej komunikácie. Naložil svojim kolegom novinárom aj liberálnym politikom.

Pritom priznal, že sám patrí do tejto „bubliny“, ktorá chce za každú cenu zničiť Fica. Ale vraj toto je už cez čiaru.

 1. Odrezanie Ruska od platobnému systému SWIFT by znamenalo vyhlásenie vojny, prehlásil ruský premiér, Obmedzenie prístupu Ruska k medzinárodnému bankovému platobnému systému SWIFT by prakticky znamenalo vyhlásenie vojny, varoval ruský premiér Dmitrij Medvedev.

„To by bolo výslovne vyhlásením vojny, a napriek tomu sa o tom diskutovalo,“ vyhlásil ruský premiér Dmitrij Medvedev vo štvrtok v rozhovore s novinármi. Premiér dodal, že to je jeden z dôvodov, prečo vláda hľadá spôsoby, ako chrániť ruskú časť internetu.

Globálny medzibankový systém SWIFT umožňuje cezhraničné platby medzi 11 000 finančnými inštitúciami vo viac ako 200 krajinách na celom svete. Prvé výzvy na odpojenie ruských bánk od siete sa objavili v roku 2014, ako reakcia na údajnú úlohu Moskvy v konflikte na Ukrajine

Nedeľa 08.12.2019 INTERAKTIVNY KOMENTAR

 1. Fico prehovoril o svojom obvinení. Hovorí o mediálnom lynči a znovu zdieľa video o Mazurekovi.
 2. „Musíme rešpektovať akékoľvek rozhodnutie prokuratúry a polície, reaguje premiér na obvinenie Roberta F.“, tvrdí Pellegrini
 3. Počiatek nebýva na Slovensku. Trvale je už v zahraničnej vile

Priatelia môžete pridať aj svoj názor, tomu sa povie „interaktívny komentár“ k daným kauzám.

Môj blogerský komentár – pridajte svoj názor!:

Sloboda prejavu je v ohrození, je to taktický manéver pravice aby v budúcnosti mohli stíhať každého nepohodlného človeka, začali s Ficom aby to bolo dôveryhodné. Bol obvinený za to, že cez video obhajoval niázory exposlanca Milana Mazureka od Kotlebovcov krátko na to, ako bol odsúdený za extrémistické názory. Fico zastáva názor, že bol obvinený za svoj názor a celé to považuje za mediálny „LYNČ“. Premier Pelegríny nemá slov, aby si to náhodou nepokazil u svojích voličov. Tvrdí, že musia rešpektovať rozhodnutia prokurátora bez ohľadu či ide o o predsedu strany alebo abyčajného pracovníka v automobilke. Myslím, že je to začiatok útoku „slniečkárov“ voči nepohodlným osobám aj do budúcnosti, teda majem sa na pozore. Zaujímavá je skiutočnosť, že prokuratúra dávno hovorí o nahrávke Trnku s Kočnerom o korupčných škandálov bývalého ministra financii Počiatka. Je len záhadou prečo nebol okamžite vzatý do väzby a dovolili mu odviesť zo svojej vily všetko čo vládal naložiť. Teda sa čakalo pokiaľ odíde, ostáva len pripomenúť, zže bol aktívnym členom za SMER a Ficov „kamarát“. Fico dostal to čo si zaslúžil, lebo o všetkom vedel a kašlal na občanov aj na môj list so žiadosťou o pomoc. Moje kliatby sa napľňajú, každý kto odmietol pomoc pri odhalení krádeže môjho rodinného domu sa uvarí vo vlastnej šťave! (aj M.K. a S.P. – pomôžte kým je čas) Na rade je generálny prokurátor Čižnár, ktorý do dnešného dňa neodpovedal na niekoľko výziev, listov a podnetov určených do jeho vlastných rúk. Voda v Pekle sa varí aj pre neho. Amen.

Výzva Ficovi….: https://www.youtube.com/watch?v=Ju8pkgeUl4c&feature=youtu.be

Výber z tlače: (Zdroj: Hlavny dennik)

 1. Fico prehovoril o svojom obvinení. Hovorí o mediálnom lynči a znovu zdieľa video o Mazurekovi.

Na Fica bolo podané trestné oznámenie po tom, čo vo videu obhajoval názory exposlanca Milana Mazureka, ktorý bol odsúdený za extrémistické trestné činy. Expremiér tvrdí, že je obvinený za vyjadrenie názoru. Obvinenie považuje len za mediálny lynč, ku ktorému sa uchyľuje opozícia pred voľbami.

 1. „Musíme rešpektovať akékoľvek rozhodnutie prokuratúry a polície, reaguje premiér na obvinenie Roberta F.“, tvrdí Pellegrini

„Nebudem komentovať rozhodnutie prokuratúry. Polícia koná na rozhodnutie prokurátora, asi na to má nejaký dôvod a my ho musíme rešpektovať, podriadiť sa rozhodnutiu a byť maximálne súčinní bez ohľadu na to, či ste predseda vlády, predseda strany alebo aj napríklad obyčajní pracovníci v automobilke,“ povedal Pellegrini.

 1. Počiatek nebýva na Slovensku. Trvale je už v zahraničnej vile

Expolitika Smeru Jána Počiatka, ktorému médiá v týchto dňoch venujú pozornosť pre zverejnené video jeho rozhovoru s bývalým generálnym prokurátorom Dobroslavom Trnkom, v súčasnosti bežne v Bratislave nestretnete. Exminister Počiatek v súčasnosti žije vo francúzskom meste Cannes. Túto informáciu potvrdili pre týždenník TREND. „Veľké nákladné auto odvážalo z jeho vily na Slavíne nábytok, krabice a vrecia s oblečením. Všetko to odviezli do Francúzska, kde má vilu, ktorú si aj zariaďoval,“ povedal jeden z nich.

Bývalý minister a vysokopostavený člen Smeru otázky o svojom aktuálnom bývaní nekomentoval. K otázkam o svojej súčasnej adrese sa vôbec nevyjadril ani po opakovanom dopyte a telefón dlhodobo nezdvíha.

http://koloseo.blog.pravda.sk/2016/07/09/otvoreny-list-predsedovi-vlady-robertovi-ficovi-ziadost-o-nahradu-skody-za-nevymozitelnost-prava-na-slovensku-aj-vasou-vinou/

Sobota 07.12.2019 INTERAKTIVNY KOMENTAR

 1. Kiska nezaváhal a zneužil tragédiu v Prešove k predvolebnému kopancu Ficovi.
 2. Čaputovej pomoc pre postihnuté rodiny v Prešove: Posiela tisíce eur a ponúka ubytovanie
 3. Bývalých predstaviteľov Tiposu vzali do väzby

Priatelia môžete pridať aj svoj názor, tomu sa povie „interaktívny komentár“ k daným kauzám.

Výber z tlače: (Zdroj: Hlavny dennik)

 1. Kiska nezaváhal a zneužil tragédiu v Prešove k predvolebnému kopancu Ficovi.

Vyzerá to tak, že niektorí ľudia nevedia odložiť politikárčenie ani v prípade takej tragédie, akou je výbuch v prešovskom paneláku. Vie o tom svoje aj Andrej Kiska. Ten nezmeškal chvíľu, aby deklaroval verejne svoj smútok a popri tom si mohol kopnúť aj do Fica.

 1. Čaputovej pomoc pre postihnuté rodiny v Prešove: Posiela tisíce eur a ponúka ubytovanie

Prezidentka SR Zuzana Čaputová ponúkla pomoc rodinám postihnutým nešťastím v Prešove. Okrem toho tiež podporila oficiálnu zbierku sumou 5 000 eur. TASR o tom informoval hovorca prezidentky Martin Strižinec. . Niekoľko rodín môže bývať cez vianočné sviatky, a podľa vlastnej potreby aj dlhšie, v ubytovacom zariadení prezidentskej kancelárie v Tatranskej Javorine,“ poznamenala prezidentka.

 1. Bývalých predstaviteľov Tiposu vzali do väzby

Najvyšší súd SR dnes vzal do väzby bývalých predstaviteľov spoločnosti Tipos Jána B. a Miloša P. Čiastočne tak vyhovel sťažnosti prokurátora proti novembrovému rozhodnutiu Špecializovaného trestného súdu, ktorý dvojicu obvinených prepustil na slobodu. Podľa senátu najvyššieho súdu totiž existuje obava, že by dvojica obvinených mohla ovplyvňovať svedkov. Rozhodnutie súdu je právoplatné, oboch obvinených z pojednávacej miestnosti odviedol Zbor väzenskej a justičnej stráže.

Blogerský komentár: Tragédia by sa nemá zneužívať na predovlebný súboj a hlavne nie na ohováranie politických protivníkov, potom vznikajú odôvodnené pochybnosti jako u Kuciakovej vražde, že to bol pripravený útok voči vládnej koalície. Nehnevajte sa, keď USA ide zaútočiť na Rusko kde padnú milióny obetí, čo te je obetovať ďalších pár ľudí, ktorí zahynuli při tragédii. Zaujímavé, že Kiska a jeho ľudia Za ľudí, viď fotografia boli oamžite pripravený pomáhať a útočiť na Fica. Prezidentka Zuzana Čaputová okamžite dáva finančnú pomoc a ponúka na ubytovanie prezidentské kapúacity v Tatranskej Javirine. Tiež sa to podobá na kampaň…… Samozrejme tým ľuďom musí pomôcť štát, ale štát jako taký cez legislatívne právomoci, tak by mali byť nastavené zákony a nie politici podozriví z rôznych podvodov, potom to vyzerá tak že tragédia to sú nové obete „ala Kuciak“. Hovorím tak preto, že keď ja som požiadal Kisku aj Čaputovú aby mi pomohli vymaniť sa z bezdomovstva a zachrániť rozpadajúcu sa rodinu a umierajúceho syna, tak ani jeden mi len ani neodpovedali na moje písomné žiadosti. Tak čo si mám o tom myslieť? Je sloboda prejavu a myslenie – bola to konšpirácia!!!!! Bývalých predstaviteľov zobrali do väzby, tak sa to vracia Ficovi, lebo toleroval bezprávie, aj jemu som napísal otvorený list a nepomohol. Teraz je na rade generálny prokurátor Jaromír Čižnár, všetci čo i ngorovali pomoc při krádeže môjho rodinného domu prichádzajú na mediálny „linč“. Amen.

Spomienka na svatbu, rodinu ktorú rozbil systém….

https://www.youtube.com/watch?v=1GPyvroT3l0

Piatok 06.12.2019 INTERAKTIVNY KOMENTAR

 1. Pochybný pôvod Kiskovho bohatstva je stále aktuálny! 2. MIMORIADNA SPRÁVA: Andreja Kisku obvinili v súvisloti s jeho firmou…

Priatelia môžete pridať aj svoj názor, tomu sa povie „interaktívny komentár“ k daným kauzám.

Výber z tlače:

 1. Pochybný pôvod Kiskovho bohatstva je stále aktuálny! Milionár s tvárou dobrého anjela, alebo úžerník, usvedčený daňový kriminálnik a pozemkový podvodník? Päť rokov mandátu ex-prezidenta Kisku je dávno za nami a obraz „čistého“ človeka v Grasalkovičovom paláci je nenávratne preč. Otázka je o to aktuálnejšia, keďže Andrej Kiska sa otvorene pasuje do úlohy povestného „gazdu“ opozície.

Už aj médiá „hlavného prúdu,“ ktoré počas volebnej kampane ochotne slúžili ako Kiskov volebný štáb musia priznať pokrivenú povesť bývalej hlavy štátu. Otázniky sa vynárajú najmä v súvislosti s pôvodom Kiskovho majetku.

 1. MIMORIADNA SPRÁVA: Andreja Kisku obvinili v súvisloti s jeho firmou…. Tasr vydala dnes správu, že bývalý prezident Slovenskej republiky a líder mimoparlamentnej strany Za ľudí Andrej Kiska čelí obvineniu v súvislosti s kauzou okolo svojej firmy KTAG

Obvinenie Andreja Kisku prišlo len deň po tom, ako vyšetrovateľ Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) obvinil expremiéra a predsedu strany Smer-SD Roberta Fica z hanobenia národa, rasy a presvedčenia, podnecovania k národnostnej, rasovej a etnickej nenávisti v súbehu s trestným činom schvaľovania trestného činu.

Blogerský komentár:

Americký sen sa nepodaril, syn uťčiteľov z Popradu, takpovediac, že otecko bol komunistickým „papalášom“ bol pravdepodobne pripravovaný americkou CIA, prečo by inak v r. 1990   odišiel ako promovaný inžinier do Spojených štátov, kde údajne za manuálne práce na čerpacej stanici, prisluhujúci v obchode so sendvičmi a neskôr na stavbách zarobil miliony, ktoré investoval do americkej brokerskej spoločnosti, ktorá nanešťastie do troch týždňoch skrachovala….. Je teda viac ako pravdepodobné, zže pracoval pre cudzí štát a o tom už hovorili v rôznych videach, že Kiska dostane za vlastizradu riadnú pálku. Takže toto obvinenie je buď manéver jako uniknúť väčšiemu trestu alebo je to začiatok jeho konca. Podvody dobehnú každého podvodníka, skôr alebo neskôr. Tešom sa, lebo som viac krát písal o tom, že som ho žiadal o pomoc při krádeži môjho rodinného domu ale napriek písomným listom neodpovedal. Možno, že predsaj existuje spravodlivosť, len treba bojovať na jej dosiahnutie.

Spomienka před rokom….

https://www.youtube.com/watch?v=XN8eDmI9S7s

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *